Dvom Rusom už letné horúčavy liezli na nervy a tak sa rozhodli, že si vyhotovia bazén. Kuchyňa sa im zdala ako ideálne miesto, kde tento "nízkonákladový" bazén môžu vyhotoviť.

Medzičasom na kúpalisku v ČíneAutor: vincentvega42 050 videní

Železný RusAutor: mondragora99 050 videní

Ruský spôsob dopravyAutor: rowdies21 332 videní

Čo spôsobujú horúčavy :DDAutor: erikatigrica3 781 videní

Ožratý rus vs. ruská políciaAutor: antverti39 478 videní

Detský bazén si vybral nového majiteľaAutor: muerte15 255 videní

Beatbox z kuchyne - Haloweensky špeciálAutor: xmotos12516 122 videní

Zdrogovaný RusAutor: rowdies125 163 videní

Ukončenie tenisového zápasu na ruský spôsobAutor: afekt5 258 videní

Idylka pri vode na ruský spôsobAutor: schokovokokoko62 806 videní

Klzisko na ruský spôsobAutor: schokovokokoko35 318 videní

A s tými dvoma čo bude? (vstavaný bazén)Autor: uhorkac7 380 videní

Rus je RusAutor: mato1616161674 796 videní
kajman31 pred 9 rokmi a 11 m
daj si piko pojde ti karta
zavislacka pred 9 rokmi a 12 m
aj tá mačka si o svojich pánoch myslí isto svoje :D ale tak hlavne, že si spravili radosť :D
eriskooo pred 9 rokmi a 12 m
krasne byvanie, take ruske
kan1 pred 9 rokmi a 12 m
Nenavidim ruske blbe hlavy ich byvanie spred vojny
zenox pred 9 rokmi a 12 m
hlavne ze umyvadlo maju ciste...
mikimous pred 9 rokmi a 12 m
Hej a pustia tam mačku z tými hnusnými nechtami im narobi diery. Dufam že to robia v paneláku na 10 poschodí :D
terka126 pred 9 rokmi a 12 m
a potom ked budú hladní ? :D
viktorkmet105 pred 10 rokmi
Názov Hudby ? :)
holota pred 10 rokmi
proste rusi :D
magic20 pred 10 rokmi
a teraz som uz videl vsetko :D
luciferosobne pred 10 rokmi
Tito dvaja su snom vsetkych susedov :D
ebe pred 10 rokmi
Mama kúp mi Rontgen...či v vlastne bazén :D Nič a nič ma nebaví ..
wolfy pred 10 rokmi
ako to vylejú ? k susedom ?
divas pred 10 rokmi
My to pripomenulo jak v Tom a Jerry si vytvorili v kuchyni klzisko.
fifikos1 pred 10 rokmi
sak to je len decky bazenik, co tam mali 30cm vody.. slabota
polepetko69 pred 10 rokmi
ucet za vodu mali aky? :)
jodeci pred 10 rokmi
sused o poschodie nizsie mal radost..........
alexx pred 10 rokmi
v špakovníku sa kúpať :D
misssssko pred 10 rokmi
fetaci. zberba...
filip2777 pred 10 rokmi
A vodu vypustili susedovi Do pivnice