Rus: „Aký máš ten zaujímavý červeno-čierny symbol? Si banderovec alebo čo?
Ukrajinec: „Nie."
Rus: „Čo máš potom na sebe?"
Ukrajinec: „Módne."
Ruský telegramový účet sa pýta: „Ukrajinec s banderovským symbolom alebo je to milovník módy na ukrajinský spôsob?"

Odovzdanie ukrajinského vojakaAutor: pupopupo8 091 videní

Granát zhodený z dronu padol ukrajinskémuAutor: hokejka3 514 videní

Ruský dron zachytil posledné chvíleAutor: hokejka2 860 videní

Ruský ostreľovač eliminoval nič netušiacehoAutor: hokejka3 421 videní

Odovzdanie zajatého ukrajinského vojakaAutor: pupopupo6 090 videní

Traja ruskí výsadkári obkľúčili aAutor: hokejka1 892 videní

Ruský operátor dronu zlikvidoval ukrajinskéhoAutor: hokejka2 804 videní

Záchrana ťažko raneného ukrajinského vojakaAutor: hokejka2 802 videní

Ruský operátor dronu pomocou granátov zabilAutor: hokejka4 414 videní

Pohrebný rituál Ukrajinského vojakaAutor: ondrej292 347 videní

Za tie okuliare ti pekne ďakujemAutor: urfik17 170 videní

Rus zachránil Ukrajinca pred útokomAutor: rocketbunny589 videní

Ošetrovanie ťažko raneného ukrajinskéhoAutor: hokejka1 847 videní
stuntbiker pred 2 rokmi a 9 m
Nechápem prečo toto robia a ešte to aj propagujú. Myslím tým Ukrajinu často aj dobrovoľníkov čo po sebe navesaju napr ss symboli alebo banderovske nášivky. Mne osobne je to jedno, ale dávajú tým priestor tomu aby ľudia hovorili že tam majú reálne tento problém.