Pestovanie ovocia a zeleniny pre celý svet vyžaduje veľké plochy a vzhľadom k tomu, že hlad nás sužuje počas celého roka, pestovať treba tiež celý rok. Takže takto sa to robí s našimi obľúbenými reďkovkami. Žiaľ, ide to na úkor kvality potravín, ktoré sú plné pesticídov a už vôbec neobsahujú všetko to, čo by mali.

To naozaj nikto nemá záujem o chrumkavúAutor: kedzbe2 488 videní

Agrobot - kombajn na jahodyAutor: henrich18635 524 videní

Zber sliviek pomocou mechanizácie - otriasanieAutor: th0r14 177 videní

Zber brusnícAutor: kingboss14 207 videní

Ako obrať olivy do posledného plodu?Autor: zajacit37 710 videní

Zber jabĺkAutor: benyxxxxx23 376 videní

Priemyselný zber čerešníAutor: avokado44 563 videní

Zber hafír (čučoriedok)Autor: kingboss11 737 videní

Zber Slamy 2013Autor: texaco7 503 videní

Famrár zachránil srnu pred nožmi kombajnuAutor: miloslav8721 videní

Zber ríbezlí (Holandsko)Autor: chainz31 847 videní

To už je len nápad, prepichnúť pneumatikuAutor: katka19 058 videní

Americký mág mučí komparzistu pomocouAutor: buchnad26 775 videní
korke pred 10 rokmi
zaujalo
dazdn1k pred 10 rokmi
a za nim ide dalsi specialny kombajn ktory ich kraja, za tym ide dalsi ktorych natiera na chlieb a soli a za tym uz idem ja
lubos846 pred 10 rokmi
nie je nad chutnú domácu zeleninu a ovocie, tie žbrndy z obchodu nikdy nebudú mať takú chuť
mikimous pred 10 rokmi
čo ak im dojdu bedničky :D Za nimi ide další stroj ktory sadíí :D Kym to prejdu už nove vyrastú. :D A tak robia v jednom sklenniku cely život na 12-ky :D
sifo44 pred 10 rokmi
0:33 chúďatká, visia tam ako kurence pred šklbaním ... :D
usvk pred 10 rokmi
tu je jeden z dovodov preco vie zapad cenovo pobit vychodne krajiny.
mikimous pred 10 rokmi
preco vôbec kupujeme z tých obchodných retazcov ? ? ? ? ? ? ?
mikimous pred 10 rokmi
Kvality potravín, ktoré sú plné pesticídov. MárgitH to je jak na AAGLOMERÁCIÍ :D
nadoraz pred 10 rokmi
....a vyberači reďkoviek nebudou mít co žrát.
narayan pred 10 rokmi
Dereďkovkation complete.
cvicenie pred 10 rokmi
ešte že mi vysvetlil ako to funguje
larkin pred 10 rokmi
ale je pekná...boha idem prepadnut chladničku :D
fesakboby pred 10 rokmi
krásne zdravé reďkovky od španielskych farmárov pestované v skleníkoch kde slnečné svetlo ani len nepáchne......dobrú chuť......dnes v akcií priamo u nás....hnus
galileo26 pred 10 rokmi
reďkoviek jak nasrato.. hneď by som si dal na chleba :D
aperitivo pred 10 rokmi
takto ma byt :) ja furt hovorim ze v tejto dobe by uz ludia nemali nic robit...naco su nam stroje ? :D
quixik1 pred 10 rokmi
stroj, ohromnej reďko sily zrdoj
vwgolfv pred 10 rokmi
Ked som byval 6 rokov na ubytovni,tak som si začal robiť redkovky s kuracim masom a syrovou šťavou a dodnes sa toho neviem dojest,ked si to navarim plnú panvicu,tak,že si nakrajam 5-6 zväzkov redkovky na mesiaciky,medzitym na panvici usmazim cibulu (netreba dlho),len aby trochu zmäkla a potom pridám na rezance pokrájané 2,3 kuracie prsia.Len čo sa maso zatiahne,dám tam všetku nakrájanú redkovku a zalejem cca s 2dcl vody a prikryjem pokrievkou.Varím to cca pol hodku,kým redkovka nezmäkne.Ked je redkovka mäkká,dolejem podla potreby ešte vodu a dám si do toho všetkého roztopiť tavený syr cca 2,alebo 3 kocky tohoto chedarru z kauflandu ( http://syr.zlacnene.sk/vian-taveny-syr-cheddar-25-5-100-g-666923/ ).Syr sa za 2 minuty roztopí a ja to len premiešam a tým sa vytvorí šťava.Podla potreby dolejem vodu.Je to rýchle jedlo,žiadna veda,zvládne to aj absolutny antitalent
sifo44 pred 10 rokmi
To komentuje ten pressman? ... :d
gongi35 pred 10 rokmi
dig turecke redkovky to bude kvalita-((
ebe pred 10 rokmi
A balia to sto pro ukrajinci alebo poliaci :D