Preklad reklamného spotu od MetLife Asia: My Dads Story - Dream for My Child
WEB: http://mdugovic.com
VIAC VIDEÍ: http://bit.ly/Preklady
ODBER: http://bit.ly/OdberPreklady
FACEBOOK: https://fb.com/mdugoviccom

Otcov životAutor: vindiesel6 285 videní

Je čas na zábavuAutor: tigrica3 558 videní

Môj otecAutor: chonas885 657 videní

Prve randeAutor: mrsbrown8 779 videní

Veselé Vianoce synakAutor: lordpro8 151 videní

Môj syn je Spiderman!Autor: srdce26 560 videní

Aj zvieratá mali Deň otcovAutor: vabene367 videní

Nový deň je darAutor: tenario37 998 videní

Môj otec v akciiAutor: sawas127 580 videní

OteckoviaAutor: tigrica46 885 videní

Deň otcovAutor: s3diment3 946 videní

Keď má Superhrdina zlý deňAutor: adamike34 484 videní

Obeta za život ked maš dakoho rad.mp4Autor: mtvpopfoxtv1 893 videní
zasranereklamy pred 9 rokmi
držal som slzu čo ako dlho sa len dalo no nedalo sa strašne silné video
vandi56 pred 10 rokmi
strasne silne !!!!
gacoo pred 10 rokmi
masaker
legolas2420 pred 10 rokmi
Dojimave ale pravdive
redliner pred 10 rokmi
I came here to laugh, not to feel
aurelia pred 10 rokmi
mám 2 holčičky a bulím jak třetí.....:-)
dado131 pred 10 rokmi
Ešteže môj otec neklame. Povedal, že príde v stredu a prišiel o 5 rokov. Ale bola streda :) ľúbim svojho otca.
mincoooo pred 10 rokmi
kto nemá vlastné deti nepochopí... palec hore!
andyrs1 pred 10 rokmi
Zial zijem uz len vo dvojici so svojou dcerkou a preskakali sme si par veci. Viem sa stotoznit s postavou toho otca, lebo som zazil par podobnych situacii a veru sem tam som aj zaklamal ze nie je az tak zle. Verte mi ze dieta nikdy neoklamete.
ebe pred 10 rokmi
Mlada keď sa bude učiť a bude doktorka a pravnička tak mu to vráti ..
mamsvojnazor pred 10 rokmi
pekne video
mamsvojnazor pred 10 rokmi
pekne video
werewolf pred 10 rokmi
To je tak sladký príbeh až som z neho dostal cukrovku.
pigy pred 10 rokmi
všade samá cibuľa ...
pechzd pred 10 rokmi
krásne..:(..aj som si poplakala...
odleteldekel pred 10 rokmi
toto by si mal pustit kazdy Arab v našich osadach...Arab-Cigan
kkuukkoo2 pred 10 rokmi
Takže reklamná pointa o tom že kto nemá peniaze nemôže byť šťastný ?
exkalinur pred 10 rokmi
Aj som si poplakal :( Nádherné video
teoto pred 10 rokmi
krasne...
miniksk pred 10 rokmi
klame že chodí do práce a má peniaze, on neklame :D on len ma nejaku zmluvu v MetLife