Tretia nedeľa v mesiaci jún je „zasvätená“ všetkým mužom, z ktorých sa stali otcovia.

Deň otcovAutor: s3diment3 946 videní

Je čas na zábavuAutor: tigrica3 558 videní

Vývoj krásyAutor: sarger26 603 videní

Vývoj krásy 2Autor: cast4 887 videní

Otcov životAutor: vindiesel6 285 videní

Prve randeAutor: mrsbrown8 779 videní

Babätká vs. oteckoviaAutor: katka49 316 videní

Otcov šiesty zmyselAutor: deathlegend65 249 videní

Greenpeace reklama proti kozmetickej značke DoveAutor: analysis12 509 videní

Aj zvieratá mali Deň otcovAutor: vabene367 videní

Deti vs. oteckoviaAutor: marlborka2036 359 videní

Premena na krčmového ogrgeľaAutor: titulkac34 507 videní

Scorpions - White Dove - D.VideosAutor: ozzy793 113 videní
kanara pred 8 rokmi a 8 m
etnikum, ktore nebolo prizvane k natacaniu nech sa hlasi u sudruha sorosa
sacok pred 9 rokmi
0:43 allah akbar !! :D
frex pred 9 rokmi a 2 m
konecne... , po tých rokoch útrap, čím som si musel prejsť, presne viem čo toto video znamená. trištvrte videí som zažil. prajem vám to všetkým (slzy v očiach)
aveny pred 9 rokmi a 9 m
Jediné, čo po človeku ostane, sú jeho deti :)
solares pred 10 rokmi a 4 m
ludia su slaby
lovenature pred 10 rokmi a 6 m
♥
streamliner pred 12 rokmi
Mami?! Mami?! Mami?! Mami?! Oci?! Ano? Kde je mama?
marfiacka pred 12 rokmi
aké zlaté detičkyy :)
orkam pred 12 rokmi
Dúfam že aj ja raz budem otcom :) a spravím všetko preto aby som bol ten najlepší tato na svete pre moje dieťa :)
sarkasarulik pred 12 rokmi
Dojemné. A mrzí ma to že niektorý nemáte otca. Môj otec je prísny ale mám ho rada. :*
bauer187 pred 12 rokmi
škoda že ja otca nemám :(
netopyr pred 12 rokmi
ale to len tento rok sa nejako rozmohlo, ja som si spomenul
dejavuuu pred 12 rokmi
Môj otec je pre mňa všetkým .. Preto kytica na hrob mu nikdy nebude chýbať odomňa ..
maximka pred 12 rokmi
Moj otec je pre mna najviac. Sice som zabudla, ze je den otcov, ale ja mu svoje dakujem ktore si zasluzi poviem kedykolvek, nepotrebujem k tomu urceny den v kalendari ;)
domi2315 pred 12 rokmi
krásne video ! :)
dzejbee pred 12 rokmi
ja som ocko uz 7 a 1/2 mesiaca,,uzasny pocit
ripperone pred 12 rokmi
Nie je deň otcov až 19. ?
kawasakininja pred 12 rokmi
mne sa rodičia rozviedli...po rozvedení sa o mna a sestru otec zaujimal cca pol roka potom sa na to ..... dlhe roky to tak bolo platil výživné a za rok si na nas našiel čas mozno raz...neskor prestal platit aj vyzivne a prestal sa o nas zaujimat...meniny narodeniny ani len sms...pred cca rokom ho asi začalo trapit svedomie zacal platit a začal si k nam hladat cestu no pre nas to bolo tazke ked za tie dlhe roky sa na nas ani len nespomenul opat sa k nemu vracat....neskor to začalo byt ine, stretaval sa s nami viac krat ale stale to neni ono... :/
oron7210 pred 12 rokmi
ja som otec už 21 a 3 rokov,je to fuška ale stoji to za to :).
hayabusa pred 12 rokmi
keď budem minimálne tak dobrý otec ako je ten môj, moje decká budú najšťastnejšie na svete =) ... som rád, že také niečo môžem povedať =) ďakujem tati