Šofér krátko po poruche motora zistil, že jeho autobus začína horieť. Ihneď sa snažil požiar uhasiť hasiacim prístrojom. To však nestačilo, autobus pred požiarom zachránilo až auto s cisternou.

Muž zachránil chlapca z horiaceho domuAutor: drakonius16 264 videní

Ďalší, čo hasil horiaci olej vodouAutor: uhorkac85 924 videní

Turisti sa snažia uniknúť z horiacehoAutor: loktibrada18 445 videní

Zvláštne horiaci strom (Satan diabol vládne)Autor: lava35 875 videní

Záchrana z horiaceho domuAutor: tigrica12 466 videní

25-ročný závozník pizze zachránil zAutor: tristan328 985 videní

Dvakrát smola (Kazachstan)Autor: loktibrada21 688 videní

Horiaci sklad paliva v Ternopile na UkrajineAutor: bushidoger603 videní

Záchrana mačiatkaAutor: patrik02076 289 videní

Spoločnými silami zachránili muža z horiacehoAutor: lajkit18 851 videní

Nelej do toho VODU!Autor: shitmaster22 986 videní

Ako správne uhasiť horiaci olej v kuchyni?Autor: mieschocker45 013 videní

Horiaci autobus na diaľniciAutor: klubiknb8 369 videní
tequilass pred 9 rokmi a 11 m
svepomoc :) Privezou vodu a uhaste si to :) :)
durys pred 10 rokmi
neboli to buzny z tvtwixx ? :D
osten pred 10 rokmi
To je zvláštna krajina. Tam ľudia namiesto nakrúcania na mobliy pomáhajú hasiť oheň.:o
archenemy pred 10 rokmi
V takýchto prípadoch je najlepšie otvoriť kapotu motora a okná,nech má oheň vzduch..Kkci..))
ebe pred 10 rokmi
Tam je každý druhý požiarnik :D a lepší kameraman ako v USA na horalkách ..
diceros pred 10 rokmi
ten pocit, keď potom zistia, že to nieje cisterna s vodou, ale hovnocuc :D
pedro71 pred 10 rokmi
fo fo fo, fristajlo
stormcaller pred 10 rokmi
koľká akčná obetavosť :D každý pomahal :D :D pekne no :)
larkin pred 10 rokmi
...nehorel...zažínal sa motor,autobus chcel vzlietnuť !
flav pred 10 rokmi
Co je horšie vytopený alebo zhorený?
filip2777 pred 10 rokmi
Ten autobus má už roky službi za sebou
setoyst pred 10 rokmi
jak pustil čerpadlo skoro ho otočilo :D ale pohotova reakcia šofera ... klobuk dole tu na SVK by prefrčal okolo ...
dawe1991sk pred 10 rokmi
asi ich posledny autobus co ostal tak zachranuju co sa da
lubos846 pred 10 rokmi
slovák s cisternou by prešiel ako keby sa nič nestalo a teraz poďme minuska za pravdu
gabopu pred 10 rokmi
a čo ak by išiel okolo plný hovnocuc? :D
posledneslovo pred 10 rokmi
Ten mal take stastie ze tam bola ta cisterna, nacasovane perfektne :)
zasemeno pred 10 rokmi
Kamaz a jeho tym :-)
rampage4x pred 10 rokmi
podobne som videl na pristavnom moste v BA kde zacala horet octavia a vodic putzmaistra jediny zastavil a ohen ako tak uhasil kym prisly hasici inak typkovy by cele auto zherelo PS pre tych co sa pytaju preco som ja nepomohol nemal som svoje auto (hasiaci pristroj vnom) takze by som iba zavadzal...
kubi255 pred 10 rokmi
no u nas sme si užili s karosami...sice som nezažil žeby nejeka horela,ale raz po ceste zo školy nam doslova odpadnul motor,druhy krat sme pomahali šoferovi zbierať ozubene kolesa(z prevodovky?) po nastupišti ale asi najväčšim golom boli nefunkčne brzdy ! autobus to napalil do snehoveho zaveju ale všetko sa zahralo do outu na udajny šmyk na ľade, samozrejme že zato nemohli tie chudence karosy ale nenažrati skurvysyni v DP....
tryko pred 10 rokmi
krásne sa na to pozerá ako každý kto mohol nejak pomôcť, tak pomáhal...