Požiar z 9. júna v Poľsku. Muž a žena viseli za parapet horiaceho domu, než dorazila záchrana tak muž spadol na stúpajúceho hasiča. V zápätí ho nasledovala žena.

Muž zachránil chlapca z horiaceho domuAutor: drakonius16 264 videní

Záchrana ľudí z horiaceho domuAutor: monsio2 393 videní

Zostalo jej ešte 8 životov! (Moskva)Autor: lilinka693 599 videní

Robotník uviazol na balkóne horiacej stavbyAutor: vincentvega35 170 videní

Visel z horiaceho bytu na piatom poschodíAutor: noone24 193 videní

Záchrana mačiatkaAutor: patrik02076 289 videní

Hasiči ako z učebniceAutor: corte725 928 videní

Prečo nechce vystúpiť zo svojho horiaceho auta?Autor: schokovokokoko24 871 videní

Záchrana motorkára spod horiaceho vraku.Autor: sagamartin12 722 videní

Záchrana dieťaťa z horiaceho autaAutor: natiy9 669 videní

Požiar domu a následné hasenie ( Los Angeles )Autor: monsio2 982 videní

25-ročný závozník pizze zachránil zAutor: tristan328 985 videní

Hasiči sa snažili zachrániť každý životAutor: arectorpili3 585 videní
kappa98 pred 15 rokmi a 7 m
Aj ked zraneni ale hlavne, ze to vsetci prezili
tomoxo pred 16 rokmi
A JE TO :D
guru3568 pred 16 rokmi
to su dobrovolnici
sulec pred 16 rokmi
no aaspon ze to dopadlo takto...klobuk dole obom-kolko vydrzali...dobre ze to nebolo na nejakom vyssom poschodi-to by uz rozbehat nemuseli...
sisus pred 16 rokmi
:O
efez pred 16 rokmi
aha, ved preto :D
efez pred 16 rokmi
no ja by som jednemu z tych k**** skocil na hlavu!
joko05 pred 16 rokmi
ale poviem vam ze sa drzali pekne dlho fakt cest
idea360 pred 16 rokmi
Riziko povolania hasičov ..... Nechcel by som spadnúť tak ako ten hasič z rebríku .. (L) (K) .. musle som vyskúšať ked tu o nich takj diskutujete
7majo7 pred 16 rokmi
čo sú to za vy.ebabní amatéri ? veď tam pri nich mali byť za 10 sekúnd..... to už nechápem
betain pred 16 rokmi
ty vogo to su debili ty hasici. ako vazne ... musim povedat debili.
guru3568 pred 16 rokmi
drzali sa pekne dlho adrenalin je ku,va
krucko pred 16 rokmi
nafukovacka by bola lepsia :D
fericqo pred 16 rokmi
kamerovat hej ale aby koo.kot isiel po rebrik to nie
rapper pred 16 rokmi
tragedia :O
cubo2 pred 16 rokmi
Jednoznacne si myslim ze chyba hasicov, dlho sa tam motkali jak blbeckovia a si mysleli ze neviem jak dlho sa tam udrzia ti dvaja chudaci.
ment pred 16 rokmi
strašné .. :-(
justpassingby pred 16 rokmi
preco horel ten barak?
tekla pred 16 rokmi
prave ked skakala ta zena musel tou kamerou uhnut... dopadla na nich ci na beton
www88www pred 16 rokmi
ti hasici, to je vazna robota