Milý šofér škody vs. motorkár (Poľsko)

zobraziť viac ↓
tadyjebobr 52 219 videní

Ťažko povedať, či to bolo naschvál, alebo v aute sedel nejaký "zabrzdený" vodič.

  • Kvalita: HD NQ LQ
  • Zverejnené: 18.6.2016 17:37
  • Páči sa: 62% (47 hlasov)
  • Obľúbené: 8
  • Komentárov: 121
  • Dľžka: 1:09
  • Kategória: auto-moto
  • Tagy: motorkár, diaľnica, havária, nehoda, škoda, poľsko, nehoda na ceste
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (121)
zobraziť viac ↓
  • windowsse7em pred 9 rokmi a 4 m
    ani ten motorkár nešomral len zamával lebo vedel že spravil menšiu chybu...ODSTUP... sám som motorkár ale nie chumaj jak henten... mal naponáhlo...ale aj ten vodič nemusel ťuknúť brzdový pedál aj to je trestné...

  • basternak pred 10 rokmi
    jednoznacna chyba motorkara!!! nehovorim ze vodic auta je uplne OK, ale v momente narazu bol stale vo svojom pruhu celou sirkou auta... a nepoznam vyhlasku ktora dovoluje aby sa vozidla predbiehali v jednom pruhu, aspon mna to tak ucili, aby som si pockal, kym sa vozidlo predomnou zaradi do praveho pruhu, a az potom zacal predbiehat.. ale asi hlavny dovod bol tu uz viackrat spominana bezpecna vzdialenost.. a mozu tu nadavat motorkari kolko chcu, ale ajked sa citita ako pretekari, na cestach platia nejake pravidla... a oni dobre vedia, ze keby ich dodrziavali tak by ich rocne na cestach zomieralo mozno o 90 percent menej..

  • teza pred 10 rokmi
    Nuž takto to môže dopadnúť keď sa niekto niekam ponáhľa a ten v aute je zhodou okolností neskúsený a zazmätkuje. Dobré ale je, že sa nikomu nič nestalo a to je asi najpodstatnejšie. Motorkár možno dostal do života dobrú lekciu a bude v budúcnosti opatrnejší a zachráni si tým možno aj život lebo zo šoféra v aute bude asi iba väčší pako ako už je.

  • kurt333 pred 10 rokmi
    vodič robí zbytočnú paniku a stresuje a motorkár zabudol čo je odstup :D :D toť vše

  • merrevick pred 10 rokmi
    motorkar urobil chybu, nedodrzal bezpecnu vzdialenost, stava sa :)

  • ljucas pred 10 rokmi
    opat video kde sa ludia idu prestat kto je na vine a pritom su OBAJA

  • mcmigy88 pred 10 rokmi
    nemal sa lepit, stale to robia a potom su tu take videa

  • tomm1515 pred 10 rokmi
    Moj objektivny nazor je taky, ze vodic auta pri zmene pruhu jazdy zacul pridavanie motorky, zlakol sa, ze ho motorkar ide predbehnut sprava (co motorkari robia velmi casto), tak sa vratil do povodneho pruhu, aby nikoho neohrozil. Samo o sebe, motorkar ma dodrziavat bezpecnu vzdialenost, takto cely cas ohrozoval skodovku aj seba, cista karma ;)

  • majoo666666 pred 10 rokmi
    Motorkár mal mať odstup, pre prípadnú včasnú reakciu a dement v aute by nemal chrápať za volantom.

  • nodro pred 10 rokmi
    skušali ste už niekedy zabrzdiť pravou nohou?? ja som si pry krat pri tom skoro rozbil hubu o palubovku :P skušajte iba na odlahlej ulici ....

  • tominor pred 10 rokmi
    dzeeeeeeenkuuuuuuuujeeeeeeeeemmm baaaaaaarrdzdzooooooooo :D

  • speedo88cz pred 10 rokmi
    cisty fake

  • amonet pred 10 rokmi
    Podla mna o nom vedel preto sa chcel zradit do praveho pruhu (smerovka) aby ho pustil lenze motorkar do neho narazil (preto ten nahly posun auta do lava). Motorkar si zato moze sam.

  • matinko992 pred 10 rokmi
    Pozrite sa na to z pohľadu vodiča auta. Motorkár sa držal za ním tak, že keď sa pozeral len do spätných nemusel ho vidieť. Čiže vodič auta podľa mňa ani len netušil, že za nim je motorkár. + ten na motorke sa nemá čo predbiehať, keď auto nie je ešte ani z polovice v druhom pruhu.

  • cartmanncartmann pred 10 rokmi
    blby uhol a odstup. Motorkar si za to moze sam

  • l1598 pred 10 rokmi
    Nič lepšie než to že vodič auta je debil sa povedať nedá...

  • vankusbb pred 10 rokmi
    ale predbiehanie po pravej strane na začiatku je OK :D

  • corcor pred 10 rokmi
    ufff, uz som cakal ze ho ten s kamerou prevalcuje...nastastie ubrzdil.. :)

  • galileo26 pred 10 rokmi
    šofér je asi stresák a ten motorkár, no jemu odstup a predvídanie tiež moc nehovorí

  • br23 pred 10 rokmi
    ten s kamerou tiež chvílu vyzeral že motorkára nabere :D ešte keby zo zadu niekto doňho ťukol ..no neviem neviem...