Rodinka počula v noci v obývačke čudné zvuky a tak to šli preskúmať. Ďalší deň volali sadrokartónistov.

Kus dobre odvedenej práce (sadrokartón +Autor: demonoid26 762 videní

Do psej matere, tuším mi spadne strop!Autor: shlukskywalker8 635 videní

Hey, Ron. Hey, Billy!Autor: lokes64 598 videní

Som ti hovorila, že merajú...!Autor: cechi4 028 videní

A Darwinovu cenu za rok 2025 získava ...Autor: lezak60015 697 videní

Je to fajn, je to OK!Autor: zlobor18 495 videní

Keď dáš sadrokartóny urobiť neschopnýmAutor: kalatrava17 455 videní

Otca ste nevideli? Zdá sa mi, že vyliezol naAutor: uhorkac15 908 videní

Kvalitná omietka za rozumnú cenu (USA)Autor: conan24 192 videní

Ježiš na eskalátore (WTF)Autor: marauder17 011 videní

Normálne polož hentam tú fošňu aAutor: buchnad14 876 videní

Tak som si pre vás pripravila 1 pieseňAutor: karolko17 340 videní

Hovorila si niečo drahá?Autor: cocacola3 014 videní
marco43 pred 7 rokmi a 3 m
Akcia od 1:20 :)
hanz102 pred 10 rokmi
Asi to dali na strop nekolika hrebiky a ne poradnymi vruty, podhled ze sadrokartonu muze vazit i hodne pres 100 kg...
solidus pred 10 rokmi
v zajati demonov 3 :D
mattovic pred 10 rokmi
Amerika. A na takýto dom si u nich rodina berie hypotéku na celý život. No proste americký sen.
toftik pred 10 rokmi
som sa tešil že určite ten luster to ztrhne a nie!!ostal tam hajzel jeden!!!
svircal pred 10 rokmi
ušetrím vám minútu života dajte rovno na 1:20
warlock95 pred 10 rokmi
srandokarton :D
psychiatrix pred 10 rokmi
ty vole ale tam majú bordel !!!! a prachu vobec doma neupratujú a ešte sa tomu smejú a natáčajú to neskutočné !
michok pred 10 rokmi
kartonisti zabudli prisrobovat, len zasadrovali :D
michok pred 10 rokmi
tie ich komentare slovak nepochopi, aj ked im rozumie 100% kazde slovo :D
pouksk8er pred 10 rokmi
Take sadrokartonisci jak dakedy buli ? :D :D
eriks242 pred 10 rokmi
Kľudne si pretočte na 1:25
islamjezlo pred 10 rokmi
do rohu sa skriňa opre...
makakstromovy pred 10 rokmi
To je doba toto... môj otec by to hned autoamticky šiel opravovať keby vidí že sa čosi deje a nie tuto chlapík si radšej nechá rozbiť polku obyvačky aby mali videjko.. choré
steran pred 10 rokmi
časozberné video :D
victorthecleaner pred 10 rokmi
ten jej muz je nejaky moc posr*ny oproti nej, vravi mu ze vezmi prec mikrovlnu ,,nie pockam tu,, horsie je posr*any ako keby betonovy strop im padal ........
354687 pred 10 rokmi
aj tam boli polski skryvaci gitu :D
sp33dy pred 10 rokmi
1:27 to spadne...:d
ercek pred 10 rokmi
týpek hovoril starej: hovoril som ti aby si to nerobila ty že zavoláme odborníka :D
bazmek353 pred 10 rokmi
tak to majstre, tak to pardon, ešte dáme sadrokarton :D