Sadrokartónista niesol SDK tabuľu po fošni, bolo by to v poriadku, lenže fošňa bola položená na late, ktorá bola len tak na oko pripevnená o stenu. Chlap sa samozrejme zjepadol na schody a mohol byť len rád, že sa neprizabil.

HOLKA MOJE, BOŽE MŮJ - POLOŽ TEN TELEFONAutor: mtvpopfoxtv3 213 videní

SadrokartonAutor: tommyw2085 344 videní

Takto sa loď nenakladá do psej matere! (BOZPAutor: demonoid32 290 videní

BOZP LEVEL -1Autor: pooldead8 379 videní

Taký bežný pracovný deň na lodiAutor: matpep37 761 videní

BOZP LVL banánová republikaAutor: bombarderis8 325 videní

To kde som na akú stavbu prišiel?Autor: tadyjebobr7 903 videní

Príručka mladého robotníka (retro BOZP video)Autor: arilus50 868 videní

Vodič vysokozdvižného vozíka (A JE ZAROBENÉ)Autor: tchoroid12 113 videní

Štart motora nešil podľa plánu (kameramana)Autor: loktibrada16 232 videní

Momenty, keď sa stavbárom a montéromAutor: lezak6006 459 videní

Rebrík im netreba, veď máme JCB! (BOZP LVL -99)Autor: zabozako8 810 videní

Keď dáš sadrokartóny urobiť neschopnýmAutor: kalatrava17 455 videní
uzivatelmjvd pred 2 rokmi
Zjepadol :D
ujovecernicek pred 2 rokmi
takto som sa naučil ukladať sadrokartón. Dali ma k majstrom pomáhať. Prvý ani neprišiel do práce, druhý síce prišiel, ale zmrdal sa tak, že som ho musel uložiť spať. Na druhý deň prišiel už len ten jeden, ale zje8al sa najprv z lešenia, potom si nožíkom rozfaklil ruku, a nakoniec ho je8lo na pivovú fľašku, a rozdrbal si aj druhú ruku. Tak som ho znovu odložil nabok. Položil som strop na celom fitnescentre, kúpeľniach, záchodoch, proste celú stavbu-2 automechanici sme to zvládli za cca 10 dní. A potom sa ukázali zase tí dvaja ale už pomerne triezvy, a prišli si za mojím šéfom pýtať prachy za prácu. Skoro som im pri-ťal. Našťastie ich šéf vyhodil. Stavba slúži dodnes- cca 28 rokov.
anonym132 pred 2 rokmi
Presto sa práci zásadne vyhýbam...
dusanzy pred 2 rokmi
Cinan pokazil sadrokarton