Vyhliadkový bod Rampestreken (580 n.m.) je vzdialený približne 1,5 hodiny chôdze od nórskeho mestečka Åndalsnes. Po tejto krátkej túre vás čaká úžasný výhľad na celé údolie.

Prekrásne NórskoAutor: tigrica13 011 videní

Nórsko 2010Autor: bells6 752 videní

Norsko 2009Autor: bells7 679 videní

Severné NórskoAutor: 4mishec66 074 videní

Strieľanie v Utoyi (Nórsko)Autor: swrtmaro6 223 videní

Nórsko má talentAutor: dzowo58 625 videní

Nórsko má talentAutor: seko0408113 092 videní

Jan Thore Semifinále Nórsko má talentAutor: jspir1tt14 803 videní

MS 2015 - Slovensko 2:3 Nórsko (highlights)Autor: forji4 804 videní

Timelapse NórskoAutor: tigrica3 376 videní

Timelapse - Nórsko 2Autor: tigrica4 327 videní

Nórsko má talent 2011 Autor: michael41194 008 videní

Chata na samote (Voss Adventures Lodge, Nórsko)Autor: baltazarq22 005 videní
legolas2420 pred 10 rokmi
Krasne...wow
vyfuk pred 10 rokmi
nadhera
1eyenekenerepes1 pred 10 rokmi
Cakal som ze namna nieco na konci vyskoci :D
cartmanncartmann pred 10 rokmi
Uz vidim nasich spoluobcanov ako behaju s 13stkou klucom a beru rosty...
papajko pred 10 rokmi
taky vhlad keby bol nad nasim chotarom tak by to bol vyhlad na UDH..:D
quixik1 pred 10 rokmi
nadherna krajina aj cela skandinavia
zavislacka pred 10 rokmi
nevravím, že by ma tam dostali, ale krásne ! :D
flav pred 10 rokmi
Už sa teším na lis vs vyhliadkový bod Rampestreken
vlkdivoky pred 10 rokmi
Ta, mohol dať aj dlhšie video ...
tigrica pred 10 rokmi
idem na VC ako pisu Bučkovci :D
sp33dy pred 10 rokmi
magor sa nedokaze poriadne sa pozriet dole a naspät ako vyzera ta vyhliadkova rampa
tigrica pred 10 rokmi
uz som tu dlho nebola...ale Macocha bola ani vyhliadka :DD
brandoo pred 10 rokmi
na Slovensku máme krajšie ... na Lomnickom :)
ebe pred 10 rokmi
A pivko na Októberfeste bude stáť cez 10€ aby ste vedeli :D
ebe pred 10 rokmi
chcelo by to rogalo :)
batman159 pred 10 rokmi
uplne v poslednej milisekunde videa :D co je to zabudova na kopci ? :D
158vladimir158 pred 10 rokmi
taky by mal byt na luniku :D
cvicenie pred 10 rokmi
Krásna príroda, tie severské krajiny sú nádherné. Ktoré krajiny sa oplatí vidieť ? :)
paramania pred 10 rokmi
pekneee
rampage4x pred 10 rokmi
ako pozeram videa fotky z norska tak tam je ozaj pekna priroda