Vodič dodávky spomalil, pretože sa mu zdalo, že niečo zahliadol na ceste. Nakoniec vysvitlo, že do neho narazila kotúľajúca sa sa dopravná značka.

Poisťovňa mu aj tak neuverí, že ho zrazilAutor: buntajtatar30 592 videní

Bez videa by toto nikto neuveril!Autor: muerte25 512 videní

Zoskok s padákomAutor: suky25 178 videní

UFO v BrestovanochAutor: tomekei3 030 videní

Koľko koňov máš nad kapotou? (Rusko)Autor: arectorpili15 265 videní

Nestrácaj kolesá! (Rusko)Autor: batuchan7225 572 videní

Toto zažiješ za volantom len v RuskuAutor: batuchan724 924 videní

A zrazu bola pred nami Lada (Rusko)Autor: dynamitero20 534 videní

Zakývaj mu, keď ťa obieha! (Rusko)Autor: arilus24 862 videní

Cesta, ktorá z teba vytrasie dušu (Rusko)Autor: godzilla23 515 videní

Idiot sa ponáhľal a chcel obehnúť odhŕňačAutor: schokovokokoko33 672 videní

Keď má vodič viac svalov ako rozumu (Rusko)Autor: hosentroger45 131 videní

A zrazu sa zjavilo ďalšie auto (Rusko)Autor: conan24 858 videní
willdak pred 10 rokmi
na keby sa nehra ! mal dat gol
skradola pred 10 rokmi
Mohol si vybrať smer jazdy
mnom pred 10 rokmi
prikazany smer jazdy asi si nevedela vybrat kade pojde :D
ebe pred 10 rokmi
Zákerná je, strašne, skoro ako naši policajti, nevidno ich a už sú tu.. :D
pand3mic pred 10 rokmi
podla nazvu som čakal že na cestu vybehne nahý Putin s americkou vlajkou...
agalloch pred 10 rokmi
a?!
vocas pred 10 rokmi
v Rusku už aj značky srebú :D
patriot313 pred 10 rokmi
Keby to nenatočí --- tebe už šmýka na hlavu? to je aká slovenčina? Mliečaci zasraní, kedy sa naučíte používať slovo keby a správny tvar slovesa k nemu? Kedy?
ercek pred 10 rokmi
čo je na tom také neuveritelne?? :D
stormcaller pred 10 rokmi
to je ale p!ča :D
fastas pred 10 rokmi
nazov jak z topiek..
hlavavymleta pred 10 rokmi
podľa mňa mu mali dať pokutu, lebo nerešpektoval prikázaný smer jazdy
leech pred 10 rokmi
Keby to nenatočí..to je už čo za tvar ?
privetkakdela pred 10 rokmi
...
tuttike pred 10 rokmi
v Rusku aj značky pijú :D :D
chlieb pred 10 rokmi
Mongoli ovládajú svet. Už píšu aj názvy videí na MV. Slovák by mal napísať, keby nemaL kameru.... Po jedenástich hodinách sa pozerám, on zmenil názov videa. Opäť to napísal na hovno. Chlapče, prečo miešaš minulý a prítomný čas?
osten pred 10 rokmi
To mu *karma* ukázala, kadiaľ má ťahať do r.ti.:D:D
adrian96 pred 10 rokmi
Obama, Putin a Fico sa stretnú v pekle pred bránami, za ktorými čaká strašné mučenie. Náhle sa začne prvá brána otvárať a za ňou stojí tá najškaredšia žena ktorú videli, malá, tučná, bezzubá. Satan hrozným hlasom zahlásil: „Barack,zhrešil si, si preto odsúdený stráviť večný čas v posteli s touto ženou.“ Obama zmizne v oblakoch prachu. Putin a Fico sa trasú od strachu a v tom sa otvorí druhá brána. A tam zbadajú ženu ešte odpornejšiu. Čierne vlasy plné lariev bez očí s krvavými zubami. A v tom Satan zahlási: „Putin, zhrešil si, si odsúdený stráviť večný čas v posteli s touto ženou.“ Vladimír Putin je tak odsúdený k strašným mukám. Fico je už len sám tvárou v tvár poslednej bráne. Pomaly sa otvára aj posledná brána a Fico čakajúci už to najhoršie... zbadá Marilyn Monroe. Neverí vlastným očiam, pozerá na dokonalé telo žiariace v bikinách. Nemôže tomu uveriť, a Satan vykríkne: „Marilyn, zhrešilaaa si! “
spagatko pred 10 rokmi
toto video sem dal niekto z noveho casu...aj s popisom :D
ayy pred 10 rokmi
keď som čítal popis myslel som si, že neviem čítať :D