Bizarná situácia nastala na jednej z ciest v Jakutsku, kde skupina jazdcov na koňoch vyšla na cestu tak "ako keby sa s koňmi zrazili".

Koľko patkáňov máš pod kapotou (Rusko)Autor: bazmegistan4 610 videní

Kone na cesteAutor: golfoo119 739 videní

Pod kapotou chýbali presne dva kone (USA)Autor: batuchan20 397 videní

Koňa pred ródeom treba umyť! (USA)Autor: peklo2241 386 videní

Ustrelilo mu kapotuAutor: muerte26 079 videní

Málo koňov pod kapotouAutor: mladyjunak5 818 videní

Čierni pasažieri (Slovensko)Autor: haky36 936 videní

Chcela vyzerať „cool“, keď prechádzalaAutor: uhorkac18 761 videní

Divoké koneAutor: explorer10 125 videní

Ruská kavaléria čoskoro na fronte?Autor: angerfistt310 videní

Driftoval tak pekne, že skončil vo výkladeAutor: predstojnica2 448 videní

Ja a moje koneAutor: kocicka269223 034 videní

To bol nápad, otvárať šampanské na koniAutor: kalatrava26 150 videní
orso pred 8 rokmi a 11 m
gutentaaag :D
eighty pred 8 rokmi a 11 m
Ako vzdy vravim. Zvierata maju vlastnu hlavu. A ked sa rozhodnu mozes robit co chces neporadis si. Tyka sa to psov, maciek, konov...
gelnican pred 8 rokmi a 11 m
Jakutská mafia :D
troopper pred 8 rokmi a 11 m
v aute bol možno francúz... nejaké zvyšne kozácke oddiely dočisťujú zbytky napoleonovej armády :D
foka pred 8 rokmi a 11 m
hadam maju zaplatene PZP ;)
quixik1 pred 8 rokmi a 11 m
a zdrhli. :D
tonda249 pred 8 rokmi a 11 m
jak ja neznasam tie zenske vykriky ked sa nic nedeje ... Skrikla jak keby letel oproti nej nakladak.
ebe pred 8 rokmi a 11 m
Divočina .. Už len tam chýbal Rambo so zdochnutou kozou a za ním letiaci vrtulník :D
karmajezdarma pred 8 rokmi a 11 m
9