Automobilka Ford organizovala podujatie "Ford driving skills", počas ktorého si ľudia mohli zlepšiť svoje schopnosti za volantom. Vo videu otestoval dobrovoľník brzdy.

Brzdi, brzdi, brzdi! (Rusko)Autor: arectorpili27 509 videní

Jazda na Ford MustankAutor: leito6425 472 videní

Bugatti Chiron - test titánových bŕzdAutor: 12error32 056 videní

Fordu Mustang Shelby GT500 vypovedali brzdyAutor: naceste42 482 videní

Rollover test auta Ford Expedition 1998Autor: duri0817 630 videní

Ford escort Mk 2Autor: kikloop6 366 videní

Do nákupného centra si urobil vlastný vchodAutor: arectorpili18 577 videní

Video úvod k blogu o Forde Focus 1.0 EcoBoostAutor: milujemautask5 093 videní

Keď sa autobus stane neovladateľnýmAutor: tigrica28 397 videní

Milovníci značky FORD si prídu na svoje..Autor: maross175 978 videní

Šialená jazda muža na Filipínach siAutor: demonoid16 592 videní

Test pneu T3Autor: endy11311 044 videní

Z predbiehania bolo priečne parkovanie (Rusko)Autor: mieschocker18 542 videní
maxpower pred 9 rokmi a 9 m
Fordem tam vlakem zpatky
juro444 pred 10 rokmi
Nepochopim ludi co natacaju video a myslia si ze to co vidia oni, vidi aj kamera :D
kurt333 pred 10 rokmi
kameraman čo zaspal? :D
redbulldozer pred 10 rokmi
Fordem tam,vlakem zpatky-
eighty pred 10 rokmi
Lol, Vraj Ford Driving Skils For Life. :D
hanz102 pred 10 rokmi
Operace byla úspěšná, auto stojí :D
vocas pred 10 rokmi
toto nieje nič, ale na konci videa máte v ľavom hornom rohu ford mustank :D
larkin pred 10 rokmi
Ano,takto sa jazdi na predvádzacích autách...da sa im zabrat a potom niekto dá celoživotne uspory a kupi si predvadzacie auto ktoré ma ,,len,, 8000 kilometrov nabehaných a je za take skvele peniaze .... :D
vlidimir pred 10 rokmi
Blesk zo Zootropolisu si bol pozrieť a natočiť driving skills?
ejobejo pred 10 rokmi
ten kameraman by si zasluzil facku..
muszi pred 10 rokmi
to ćo za fasko kameroval :@
scream pred 10 rokmi
kameraman opozdeny ako obraz na priamych prenosoch futbalu na RTVS :D :D
sifo44 pred 10 rokmi
Kameru držal v rukách zrejme leňochod ... :D
martin328 pred 10 rokmi
drop the brake
ariena22 pred 10 rokmi
0:11 kráása
juhanesovic95 pred 10 rokmi
nabuduce by mohol rozmyslat sposobom kam idu oci tam ide kamera ne ze vidim brzdit auto a potom vidim len vysledok. debil
sacrilegist pred 10 rokmi
pać pać pać ...je bňe...aaargh!!! ale urwau, ale to byvo dobre!
kyslakapusta pred 10 rokmi
aaaa ale urwal
clifford pred 10 rokmi
Nevyšlo. Ešte, že tam nebol strom. :-)
adrian96 pred 10 rokmi
stará mu zavolala že je sama doma tak to chcel rýchlo otočiť :D