Turisti si mysleli, že sú v aute v bezpečí a medveďa môžu kľudne fotiť. Medveď si však s dverami poradil.

Zas nezavrela dvere, nikdy sa to nenaučí,Autor: urfik19 258 videní

Dáme selfie?Autor: bombarderis44 144 videní

Ty sa tu so mnou zahrávaš? Zavri tie dvere!Autor: kobrick14 496 videní

Okamžite musím ísť von! (Vietnam)Autor: tanna26 440 videní

Poďte von, neschovávajte sa mi!Autor: usiak34 068 videní

ASV - Dáme gól (ne)OFICIÁLNA HOKEJOVÁ HYMNAAutor: mcbrian8 011 videní

Selfie na ISSAutor: conan20 305 videní

Pod podlahou počuli šramot, zistili, že im podAutor: biolog14 656 videní

Medveď na návšteve v maringotke (Rusko)Autor: predstojnica20 626 videní

Rus kŕmi medzi dverami veľkého medveďaAutor: paruman14 831 videní

Selfie na pláži? (Rusko)Autor: corcor113 173 videní

Made in Russia (dvere)Autor: asdfh4 530 videní

Ako medveď medveďa otvorilAutor: rudy11118 189 videní
maco0406 pred 10 rokmi
Toto chce thug life verziu :D
stormcaller pred 10 rokmi
tak mu treba, keď má ružovú košelu :D
muszi pred 10 rokmi
tie škreky :d
mrpric3 pred 10 rokmi
chcel mu len poskytnut lepsi zaber kedze mal zasrate okno :D
wolfaciskoo pred 10 rokmi
otvaral si konzervu :D
osten pred 10 rokmi
Už sa prepólovala zemeguľa? V Rusku kričia o maj gód a v USA ty durak?:D:D
solidus pred 10 rokmi
majter sveta v rusku, to mi moja bábovka neuverí , pod urobíme svojku :)
clifford pred 10 rokmi
Cez sklo , aký zlatý , keď tam nie sú dvere , všetci zrazu pochopia , že je to šelma. :-)
jktheboss pred 10 rokmi
Preco vsade pisu, ze je to v Rusku, ked toto video je USA?
draxter pred 10 rokmi
Ano najlepšie je medvedovi ukázat strach a zjapat určite odíde .
zumosvk pred 10 rokmi
stop skriming :D
adrian96 pred 10 rokmi
medved si chcel len otvoriť konzervu :D
1eyenekenerepes1 pred 10 rokmi
0:08 no ko**t :D
xadman pred 10 rokmi
Dobrý deň, pristúpili?
eriks242 pred 10 rokmi
na Slovensku by už išla prvá dávka z 58
nepriatelstatu77 pred 10 rokmi
si ho vyťahoval jak z konzervy
roland811 pred 10 rokmi
Ten medveď sa len hral na revizora cestovných lístkov
papajko pred 10 rokmi
tak v tom momente by som mal v gatoch nakakane..:D
adam2112 pred 10 rokmi
to bol medved yogi a len sa chcel pozriet do ich piknikoveho kosika
vlkdivoky pred 10 rokmi
Ja by som toho medveďa poprosil o jeden pazúr ... takže keď pôjdem do Ruska , budem mať pri sebe kliešte na pazúriky :)