Damien King si nerobil starosti s požiadaním ľudí o spoločnú selfie. Bez opýtania k nim priskočil a natočil selfie video. Sledujte ich reakcie.

Dáš so mnou fotku?Autor: lokes7 365 videní

Usmej sa, dáme si selfíčko!Autor: hlavotis6 743 videní

Selfie syndróm v pokročilom štádiuAutor: moriak67 976 videní

Selfie vo filmochAutor: cocacola58 628 videní

Premakaná selfie-tyčkaAutor: corcor8 189 videní

Ako si ženy fotia selfie (podľa svojej váhy)Autor: kalatrava7 225 videní

Selfie nachytávkaAutor: tamtung4 840 videní

AutoportretAutor: tokok3 293 videní

Poď von, dáme selfie! (Rusko)Autor: schokovokokoko38 792 videní

Damien Walters v posilkeAutor: 4aadio60 287 videní

Damien Walters 2010Autor: che65 235 videní

Damien Walters 2011Autor: th0r49 877 videní

Správne využite selfie tyče!Autor: kedzbe22 976 videní
ilookedatyou pred 7 rokmi
Ten poslední jej pak zvalil jak psa, proto video není delší. :)
michok pred 8 rokmi a 5 m
ten by si zaslúžil, aby ho kopol niekto do hlavy... keď aj z okoloidúceho vlaku :D
posledneslovo pred 8 rokmi a 7 m
Trapny. Myslim ze s tym jeho vyrazom by som mu asi ublizil :)
araves pred 11 rokmi a 5 m
vypnuť ho
martin052 pred 11 rokmi a 12 m
mna to pobavilo celkom :D
skaryn pred 12 rokmi
ach jáj...
troncat pred 12 rokmi
eh... trapas
noha88 pred 12 rokmi
Nech idú s tým selfie všetci už do pi*e
majinko1989 pred 12 rokmi
keby nekukal jak pedofil do kocika ,ludia by sa na tom pobavili
vocas pred 12 rokmi
to bolo asi ešte pred tým, ako Austrália vypadla :D
zipo7 pred 12 rokmi
by som mu dal spak ruky zeby sa spametal.. :D :D
dreamhealer pred 12 rokmi
strašne nesympatický ksicht má
riesenie pred 12 rokmi
Mne tie selfie prídu nesmierne pridrbané. :o Dáme si fotečku aby sme to mohli hned vyvesiť na fejsbuk a 400 ľudí kt. ani nepoznáme nám dajú lajk. :D
ripazha pred 12 rokmi
by som mu ten telefon o zem j3bol aj s nim
panorama512512 pred 12 rokmi
slovo ´´selfie´´ z ust chlapa vo mne evokuje reakciu . kedy zacnem pochybovat o jeho sex. orientacii , neviem preco :D
miko55555 pred 12 rokmi
uz mi tie selfie americke lezu na nervy
damca pred 12 rokmi
Ty kokos, takého ch.ujka zo seba urobiť...
kosheen pred 12 rokmi
pripečeny blbeček
galileo26 pred 12 rokmi
ešteže existuje amerika, lebo inak by sme sa museli smiať iba rusom a poliakom akí sú vymletí :D :D
westwick pred 12 rokmi
Selfie, kkdina, nič iné.