Príroda v celej svojej kráse! Tornádo bolo natočené 30. mája v americkom štáte Colorado.

To je veľmi pekný lievik! (tornádo Wyoming)Autor: vycapnik15 901 videní

Tornádo v OklahomeAutor: lilinka693 298 videní

Natočili vír, ktorý prešiel ohňom i vodouAutor: godzilla18 898 videní

Aký je to pocit, stáť pred veľkým tornádom?Autor: uhorkac12 377 videní

Kamera v aute natočila ničivú silu tornáda zAutor: uhorkac20 467 videní

Billy, už je tu to tornádo, poďme sa schovať!Autor: pejoke19 063 videní

Po hladine sa prehnalo malé tornádo (FortAutor: svetom10 749 videní

Zachytili na video tornádo, ktoré sa prehnalo vAutor: kapitankrumpla1 588 videní

Zábery tornáda z bezprostrednej blízkosti (USA)Autor: zlobor51 042 videní

Tornádo kategórie F4 zblízka (Alabama, USA)Autor: shitmaster16 553 videní

Baribal narazil na svoj vertikálny limit (USA)Autor: conan21 302 videní

Dokonalý freeride lesom v ColoradoAutor: muerte19 270 videní

Autentické zábery - TornádoAutor: fleury116 320 videní
megacik pred 10 rokmi
Tatranky sa predávajú aj v USA?
kackooo pred 10 rokmi
ti vedia kem postavit veternu elektraren :D
kaci171 pred 10 rokmi
milion eur tomu, čo dal brzdy do veterných elektrárni :D
emaerteien pred 10 rokmi
a ideme púšťať draka...
vocas pred 10 rokmi
tak zase také dobré tornádo nemôže byť nikdy zlé :D
pinkiii pred 10 rokmi
OMG ako vašnivo to povedala ako keby ju niekto zozadu naberal
filip2777 pred 10 rokmi
To je len dúha , ale tam nablísku si musel niekto poriadne usráť preto to tak vyzerá
veny232 pred 10 rokmi
Ta větrná alektrárna asi tak vteřinu zásobovala celý stát energií :D
korke pred 10 rokmi
upratovacka ale na nespravnych miestach malo by to upratovat skor v parlamente
ohaj pred 10 rokmi
OMG, keď im ide do tuhého, tak si i na Neho spomenú.
mirko6666 pred 10 rokmi
deti prisli zo skoly,,a hned je tu minusiek :D
gothiquenoir pred 10 rokmi
neviem ako vam ale mne to pripomenulo Half Life...
klinsman pred 10 rokmi
spať ides v texase a zobudiš sa v colorade take americke :D
pedro727 pred 10 rokmi
keby tam príde slováčisko a začne betónovať to by pozerali :D,myslím že aj po tornáde by okrem strechy a okien nemenil nič.
rolandjx8p pred 10 rokmi
Vyzerá ako obrovský penachim :D
makakstromovy pred 10 rokmi
Jaký šulek :D
mirko6666 pred 10 rokmi
chcel som vidiet ci odfukne tu vrtulu a nic
t1o1m2 pred 10 rokmi
Sorry že mimo videa ale neviete mi povedať kde na MV nájdem email ktorý som použil pri registracii ? nikde to v nastaveniach neviem najsť
ebe pred 10 rokmi
Len im to tam poriadne povysávaj, bordel robia všade :D
galileo26 pred 10 rokmi
v celej svojej kráse? šak to len tretina obrazovky :D :D