Z týchto záberov ide hrôza. Rýchlosť vetra pri tornáde F4 dosahuje rýchlosť 333 až 418 km/h.

Sweet Home Alabama na teslovej cievkeAutor: oldie52 210 videní

305 metrov vysoký komín elektrárne ľaholAutor: kalatrava17 648 videní

Lynyrd Skynyrd - Sweet Home AlabamaAutor: rockon9 370 videní

Autentické zábery - TornádoAutor: fleury116 320 videní

Alabama 3 - Woke Up This MorningAutor: mounty3 195 videní

Billy, už je tu to tornádo, poďme sa schovať!Autor: pejoke19 065 videní

Lynyrd Skynyrd - Sweet Home Alabama (Acoustic)Autor: wolf456 955 videní

Prelet dronom ponad zničené mesto v USA (štátAutor: kapitankrumpla1 584 videní

Tornádo zblízkaAutor: marlborka2033 986 videní

Alabama 3 - Woke Up This Morning (Hudba)Autor: monssi2 149 videní

Nezdá sa ti, že je vonku nejaký silný vietor?Autor: wlkodlacik17 946 videní

Keď sa tornádo dobíja aj do tvojej pivniceAutor: kobrick15 560 videní

Forrest GumpAutor: chorchee15 340 videní
fofelko pred 3 rokmi
To ti musí byť fajné ked ti za oknami lieta pol sídliska :D
ritzo pred 3 rokmi
a teraz si predstav ze tam stojis v žabkách 😁😁
wisdom pred 3 rokmi
no a nedavno to bolo v cesku.. a furt sa najde nejaky vytrety uud ktoremu usi drzi pokope azda len motuzik (ano majk spirit myslim hlavne teraz teba) co povazuju sklenikovy efekt sposobeny zivotnym stylom tejto planety za vymyslenu propagandu neviem koho a zvysujucu sa priemernu teplotu planety nevidia ako nic nad cim by sa bolo treba pozastavovat..
f69ae1be0 pred 3 rokmi
sweet home alabama
fokken pred 3 rokmi
ideální podmínka na kiteboarding
czechiaking pred 3 rokmi
Hodnota záběru pro nějakou TV 10 000 dolarů a předpokládám že uživatel tuto možnost nevyužil a hodil to na YT zdarma. :(
slovodobitky pred 3 rokmi
kameramanovi 15/10 a bod navyše za odvahu 👍🙄
paramania pred 3 rokmi
Mexická F4ka
baklazan18 pred 3 rokmi
YOOO YAA CHIII
tosizabil pred 3 rokmi
Člověk by řek že v Alabamě budou hutorit anglicky divná ta Alabama 😂a v tom nejlepším šel asi kakat 😂😂
sayclo pred 3 rokmi
kto by sa pokusil prebehnut cez toho prachoveho certika F4 ?:D