Andelíčku strážničku stoj pri nás! (Rusko)

zobraziť viac ↓
minnietut 28 835 videní

V dôsledku nedbalého zaobchádzania s ohňom vznikol na štvrtom poschodí v bytovke požiar. Suseda si robila palacinky. Rodinka z piateho poschodia bola v ohrození života a otec, mama a dieťa museli vyskočiť z okna von. Dieťatku sa nič nestalo, otec však po skoku skončil v nemocnici. Video bolo natočené v ruskom meste Strunino.

  • Kvalita: HD NQ LQ
  • Zverejnené: 24.5.2016 17:45
  • Páči sa: 97% (71 hlasov)
  • Obľúbené: 14
  • Komentárov: 37
  • Dľžka: 0:52
  • Kategória: šokujúce
  • Tagy: požiar, oheň, skok, z okna, vyskočil z okna, dieťa, otec, rusko
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (37)
zobraziť viac ↓
  • michok pred 10 rokmi a 1 m
    odvazna mamina

  • kaci171 pred 10 rokmi a 1 m
    a dobre boli aspon tie palaciny ? :D

  • rizlon pred 10 rokmi a 1 m
    ja by som sa asi netrafil :D

  • tomili1982 pred 10 rokmi a 1 m
    ako zacina ciganska kucharska kniha:ukradnem 2 vajcia

  • korke pred 10 rokmi a 1 m
    V pôvodnom recepte je dané 1 celé vajce a jedno žĺtko, lenže my vždy dávame 2 celé vajcia a je to chutné Zmiešame múku, cukor (dávam kopcové lyžičky, mám rada veľmi sladké), soľ, vajcia a časť mlieka. Vznikne nám kaša. Pridáme zvyšné mlieko podľa potreby aby vzniklo riedke cesto. Používam ručný mixér. Na panvicu dávam asi pol žufanky, nech sa mi cesto nerozteká, keď ho otáčam na druhú stranu. Asi 45s jedna strana. Palacinky naservírujem s lekvárom, poprípade ovocím a šľahačkou, nutellou a pod. Aby sa palacinky nepripaľovali, mlieko musí mať izbovú teplotu. Dobrú chuť

  • rasto1983 pred 10 rokmi a 1 m
    dajak stichli pri tom poslednom..co im prepadol? :)

  • kobo pred 10 rokmi a 1 m
    aspoň nesedia doma pri PC..

  • galileo26 pred 10 rokmi a 1 m
    v jednote je sila..... a v plachte diera :D

  • pozornanich pred 10 rokmi a 1 m
    Suseda mala ostať pri klasike - pirohoch.

  • fogiz pred 10 rokmi a 1 m
    škoda palaciniek

  • delacroix pred 10 rokmi a 1 m
    kebyže si otec dal vodku, oklepe sa a ide k susede na palacinky

  • luciferosobne pred 10 rokmi a 1 m
    Pohlreich by im dal

  • usvk pred 10 rokmi a 1 m
    zaujimave ze sa vsetci trafili do takeho maleho miesta

  • patriot313 pred 10 rokmi a 1 m
    pri mojom šťastí sa netrafím do plachty

  • portotrop pred 10 rokmi a 1 m
    to je tímová práca :)

  • vlkdivoky pred 10 rokmi a 1 m
    Radšej by som cez oheň behal , ako z piateho poschodia skok do diaľky :) do dvojmetrovej plachty predviedol

  • amicek pred 10 rokmi a 1 m
    hlavne ze chutili

  • ayy pred 10 rokmi a 1 m
    Fúúha no, ešte že prežili, ale myslím si, že budú mať pár dní traumu predsa len, tam už sranda končí

  • quixik1 pred 10 rokmi a 1 m
    och mne staci ked sa mi o tom len sniva ze stojim na parapete a mam dost..

  • makakstromovy pred 10 rokmi a 1 m
    Nepríjemný zážitok :/