Ďakujem pekne za takúto pomoc pri vytiahnutí auta . Proste: "Z kaluže do BĽAT-a".

Slovíčko jebaťAutor: bishop10 462 videní

Žiguli, to je mašina!Autor: corvo184 539 videní

Zadriftovali na Žigulíkoch (vysmiata Toyota)Autor: internetomsvetom4 543 videní

Malotraktor SUKA BĽAT!Autor: karolko20 205 videní

Lada koncepty X-FAMILY 2014Autor: cyberwhore28 411 videní

Lada 3Autor: marlborka2044 030 videní

Rytmus - Do Chce Jebať (necenzúrované)Autor: camaross87 569 videní

Lada burnoutAutor: misix511 606 videní

TNT - Emanuel KožkarAutor: johntanner3 670 videní

Ferrari vs. Turbo Lada Autor: jb42 562 videní

Mariánska priekopaAutor: igis30 292 videní

Lada X-Ray konceptAutor: starrus40 225 videní

Nepodceňujte ruské autáAutor: usiak12 352 videní
cactus pred 4 rokmi a 1 m
y blata do kaluze
sp33dy pred 4 rokmi a 1 m
To bolo strašne dôležité držať to lano napnuté...
ortoped pred 4 rokmi a 1 m
z kaluže do blata
markuslll pred 4 rokmi a 1 m
ruske A je to😂
vikthor pred 4 rokmi a 1 m
Najvyššie IQ na tomto videu mal pes.
sino pred 4 rokmi a 1 m
Psovi niČ pes tu :D
termix pred 4 rokmi a 1 m
akoze nikdy som ziadne auto zo zakopy nevytahoval ale nemal niekto nahodou sediet v tom aute? :D
tomas0000001 pred 4 rokmi a 1 m
mna ked vytahovali tak jeden sediel v aute aby to kociroval
protiislamu01 pred 4 rokmi a 1 m
0:23 bľať, 0:25 je*ať :D
50na50 pred 4 rokmi a 1 m
z kaluze do bljata :D
tibetan pred 4 rokmi a 1 m
tak toto je do bodky .....z kaluže do blata 😀
roscoe18 pred 4 rokmi a 1 m
dufam ze za toto nemoze ukrjaina
prereklamu pred 4 rokmi a 1 m
Takto sa to nerobí do psej matere
valcom79 pred 4 rokmi a 1 m
keby chel tak spravit tak sa to nepodari😁
vector pred 4 rokmi a 1 m
najväčšie IQ tam ma ten pes
klampotik pred 4 rokmi a 1 m
Aspoň že sa peso uhol.
mungo0 pred 4 rokmi a 1 m
krasne vyzera to rusko :D ludia genialni, okolie nadherne a moderne :D :D :D
slivec pred 4 rokmi a 1 m
sabáka mal šťastie
111kubo pred 4 rokmi a 1 m
Hlupak je ten kto si nechaval to auto vytiahnut a nie kamionista. Asi ze si sadnem za volant nie???