Majitelia aut chceli ochrániť svoj majetok na kolesách pred ľadovcom. Dokonca aj vlastným telom. Video bolo natočené v ruskom meste Stavropol

Nová Kia SportageAutor: wendower10 754 videní

Sleduj, práve začína krupobitie a možno zAutor: loktibrada10 705 videní

Nová KIA Sportage 2016Autor: henrich1865 256 videní

Krupobitie počas tornádovej sezóny v ArkansaseAutor: majklnajt14 516 videní

Krúpy vs čelné sklo (Španielsko)Autor: dynamitero87 558 videní

Krúpy o veľkosti bejzbolových loptičiekAutor: johnatan28 537 videní

Apokalyptické krupobitie v Poltave (Ukrajina)Autor: castaneasrativa89 396 videní

Krúpy veľké ako bejzbalové loptičkyAutor: luda27 042 videní

KrupobitieAutor: peter6926 659 videní

Keď ťa chytí na mori krupobitie (Neapol)Autor: mieschocker43 429 videní

Krúpy ako golfové loptičkyAutor: che44 554 videní

Extrémne veľké krúpy rozbíjali sklá naAutor: russianthings23 048 videní

Krúpy ako grapefruit (USA)Autor: conan61 132 videní
corcor pred 10 rokmi a 1 m
a majitel zigulaku sa len z okna smeje a popija caj abo kavu..abo daco ine :D
seattle pred 10 rokmi a 1 m
A na kapote preliačina od brucha :D
lubos846 pred 10 rokmi a 1 m
asi zabudol zaplatiť poistku :D
vlkdivoky pred 10 rokmi a 1 m
A žigu má každí v rici ...
muszi pred 10 rokmi a 1 m
privela vodky :d
tenjiny pred 10 rokmi a 1 m
lidi mají úplně překroucený hodnoty, priority o životě (s)
dominik2752 pred 10 rokmi a 1 m
To tak ked si ludia zoberu pôzicku na auto na ktore vlastne ani nemaju :D:D
rasto524 pred 10 rokmi a 1 m
stavim sa ze tomu zigulaku na pravu sa nic nestalo....
hajzel pred 10 rokmi a 1 m
ten lolo na kapote na dobrom matroši fičí, presvedčený, že kúpil bazén
quixik1 pred 10 rokmi a 1 m
:D :D
ujovecernicek pred 10 rokmi a 1 m
ja som posledne prikryl auto dekami a na ženinom Volve ani nebolo treba , to má plechy ako tank.
izu4l pred 10 rokmi a 1 m
tak by ani vlastnu zenu neochranil :D jak je ten citat: Veci sú na používanie, ľudia sú na milovanie! :)
bllander pred 10 rokmi a 1 m
vac doebala kapotu pupkom a kovovými vecami na nohavicach :D
osten pred 10 rokmi a 1 m
Keď ju miluješ, nie čo riešiť.:D:D.... Keď na nej ležím sám, za KIU aj život dám.:D
klinsman pred 10 rokmi a 1 m
ona si len myslela ze kapota je plavecky bazen
angerfistt pred 10 rokmi a 1 m
skor mi to pripada ze si slahol krokodila :)
trubadurturbo pred 10 rokmi a 1 m
hned by som vytiahol tu zasemenenu deku z kufra...ochránilo by auto a trošku ju premylo :D :D
mrpric3 pred 10 rokmi a 1 m
na kapotu Kia Sportage manzelku, na Ladu iba celne sklo dekou pre istotu :D
larkin pred 10 rokmi a 1 m
na moje auto može padnut aj piáno...žiaden problém... :D
prosvk pred 10 rokmi a 1 m
zhodiť zo steny koberce a utekať k autu :D