Ľudia najprv nevedeli, či sa jednalo o súčasť vystúpenia. Klauni a šašovia potom mŕtvolu "odborne" odniesli do zákulisia. Z incidentu všetci vyviazli bez vážnejších zranení.

Akrobat vs. divákAutor: buchnad53 653 videní

KnokautAutor: pina8828 713 videní

Dostal kopačku (od slona)Autor: dakar35 855 videní

Knokautovaný divákAutor: janulqa21 223 videní

Zlodeja mobilných telefónov zastihla DRSNÁAutor: luda28 540 videní

KopačkaAutor: tigrica29 916 videní

Ak kriminálnik nespolupracujeAutor: somarik0usaty34 201 videní

Ruská "stretávka"Autor: dukeles44 787 videní

Veštica a divákAutor: rowdies19 028 videní

Pekne si ho počkal (Taekwondo)Autor: majklnajt32 205 videní

Tornádový kopAutor: demonoid65 374 videní

Drž to vrece poriadne!Autor: schokovokokoko21 818 videní

Ako sa nesprávať na futbale ako divák!Autor: matthias29 010 videní
elfo pred 1 rokom a 10 m
v zadu ho hodili na kopu a ide sa ďalej
viktorkmet105 pred 9 rokmi a 2 m
Rkoooo :D :D
tomili1982 pred 10 rokmi a 1 m
a potom sa nemas bat klaunov
fleury1 pred 10 rokmi a 1 m
Ešte akú muzičku mu do toho pustili :D :D
dersturmer pred 10 rokmi a 1 m
kto ťa odblokuje v takomto nečase?
steran pred 10 rokmi a 1 m
kto ťa vypol? no vieš šašo jeden počmárani :D
amicek pred 10 rokmi a 1 m
a preco tam ako netlieskaju?
zalyskanevajca pred 10 rokmi a 1 m
vyplo ho niktosa
belobog pred 10 rokmi a 1 m
Tak ma pritom napadol preslaveny cirkus Cirque Du Soleil. Je to neuveritelny zazitok na cely zivot. Je to akrobaticky cirkus takze tam hlavne netrpia ziadne zvierata. Odporucam pozriet tu mate link ked sa vam nechce hladat na youtube. Mate to aj v doprovode krasnej uvodnej pesnicky Alegria :) https://www.youtube.com/watch?v=smkiSJf2cHE
halabaster pred 10 rokmi a 1 m
presne pre toto nechodim na cirkusy :D
klobucnik pred 10 rokmi a 1 m
na konci ho dali do stabilizovanej polohy :D
psychiatrix pred 10 rokmi a 1 m
mne sa to páčilo .. postupujete(š)
axilih pred 10 rokmi a 1 m
Rýchlo k levom kým je čerstvý :D
clavata pred 10 rokmi a 1 m
viete kolko mesa zje taky cirkusovy lev denne ? :D
clavata pred 10 rokmi a 1 m
na ...nabuduce už bude tlieskať :D
monster6 pred 10 rokmi a 1 m
Circus combat :D FINISH HIM !
111memphis pred 10 rokmi a 1 m
......a v ten den ostala po cirkuse uz len prazdna udupana plocha
fajnchalanisko pred 10 rokmi a 1 m
To je tak, keď je chlap s Downovým syndrómom bystrejší ako pán Nespolupracujúci.
usvk pred 10 rokmi a 1 m
zavolajte hrobara :D :D
gothiquenoir pred 10 rokmi a 1 m
do zakulisia a sup do pripravenej 83tej jamy....