Motorkár sa dostal do kolízie so psom, ktorý mu podbehol pod predné koleso. Motorkárovi sa okrem modrín a zopár škrabancov nič vážne nestalo.

Na motorke skoro rozpolil auto (Rusko)Autor: hosentroger22 530 videní

Pád na motorke z 12-metrového útesuAutor: naceste49 232 videní

Nezbeda na motorkeAutor: noone15 995 videní

Najskôr pes a potom jeleňAutor: kedzbe22 540 videní

Macher na motorke 3Autor: duri0824 578 videní

Milý šofér škody vs. motorkár (Poľsko)Autor: tadyjebobr52 222 videní

Motorkár vs motorkaAutor: duri0867 154 videní

Blázon na motorke 3Autor: duri0825 066 videní

Blbec na motorke 3Autor: benyxxxxx37 889 videní

Prekvapenie pre mozgového atléta na motorkeAutor: arectorpili57 592 videní

Zubatá bola na dovolenkeAutor: kosicka45 064 videní

Motorkár 2Autor: diesel4419 550 videní

Frajer na motorke 10Autor: benyxxxxx18 965 videní
kovu11 pred 10 rokmi a 2 m
Skôr ma zaujíma či prežil pes.
jbgg pred 10 rokmi a 2 m
http://9gag.com/gag/aW6PGDZ#comment
danonimo pred 10 rokmi a 2 m
iná brzdná dráha ten tahač!
elwen pred 10 rokmi a 2 m
A víte koho to je chyba? Ne motorkáře, ne psa, ale nezodpovědných majitelů toho psa. To zvíře nemá rozum a motorkář se tomu nemohl vyhnout a málem umřel, protože nějaká kravka někde telefonovala a místo toho, aby dávala pozor na psa, tak to bylo určitě samé ó máj gáš ó maj gáš...
olleaffar pred 10 rokmi a 2 m
Pokracovanie videa https://www.youtube.com/watch?v=VqYZypjLZi0
shocky pred 10 rokmi a 2 m
Tu sa to dá pozrieť aj z uhla motorkára idúceho za nimi a je to ešte aj zaujímavejšie ako uskočil pred kamiónom :) http://9gag.com/gag/aW6PGDZ
eighty pred 10 rokmi a 2 m
Psa mi je luto ale majitela by som nakopal do*******a poriadne.
darcaorganov pred 10 rokmi a 2 m
ten druhý čo za ním spadol mal riadne šťastie že ešte počas šúchania sa po zemi odrazil aby sa vyhol tomu nákladiaku
mnom pred 10 rokmi a 2 m
pes uz dohavkal
olleaffar pred 10 rokmi a 2 m
Ten kamion dal riadne dlhu stopu
ivan899 pred 10 rokmi a 2 m
Diky Bohu
haxor pred 10 rokmi a 2 m
psovi nič ...pes je tu
grayson pred 10 rokmi a 2 m
ale ten kamión celkom šťastie mali :)
bigtravianer pred 10 rokmi a 2 m
Slušná brzdná dráha toho kamióna :O
studio54 pred 10 rokmi a 2 m
chudak pes ale važne.
bororo pred 10 rokmi a 2 m
jajaj... škoda motorky...
jacmen pred 10 rokmi a 2 m
nechcem byť za ... ale keby nešiel po strede cesty tak je v pohode :)
ebe pred 10 rokmi a 2 m
Ešte kamión zašmykoval fúha tesnotka a ten za ním sa inak katapultoval ... nechápem ľudí, čo púšťajú psov sa vybehať..len tak, bránka a veď rexo príde kedy chce.
vankusbb pred 10 rokmi a 2 m
čo riešite kamión :D však vodič by to isto prežil :D
viloond pred 10 rokmi a 2 m
Hentak mi raz podbehla dospela hus a nic sa nedalo robit a uz som sa smykal po ceste tvarou k zemi. Na to nikdy nezabudnem ako mi cely zivot prebehol pred ocami nastastie to prilba vydrzala.