Školáci z japonského mesta Fudži nacvičili parádne predstavenie. Skupina asi 30 detí sa zaoberá synchronizovaným skákaním cez švihadlo a podarilo sa im natočiť náročnú formáciu.

Skákanie cez švihadloAutor: moriak69 094 videní

Hromadné skákanie cez švihadlo (GuinnessovAutor: hosentroger16 010 videní

Aká krajina, také skoky cez švihadlo!Autor: kaligula13 204 videní

Kyjevskí kostýmoví umelciAutor: moriak3 325 videní

Skákanie cez švihadlo LVL aziatAutor: conan37 813 videní

Slowmotion - skákanie cez švihadloAutor: mato198108 464 videní

Skákanie cez ťavuAutor: moriak65 112 videní

Auto skáče cez švihadloAutor: 00parast0031 626 videní

Skákanie cez švihadlo s tromi ženami na krkuAutor: demonoid24 157 videní

Švihadloví machriAutor: che23 796 videní

Skákanie cez švihadlo (LVL 99 + AZIAT)Autor: pelargonium35 203 videní

Stavím sa, že tak rýchlo cez švihadloAutor: godzilla5 852 videní

Švihadlový kráľ Nick WoodardAutor: mieschocker41 785 videní
isokarhu pred 10 rokmi
... a pol roka budu v nejakom pecku zuzlat chobotnicu.....
ibizadancer pred 10 rokmi a 2 m
Dost zaujimave ,ze robia veci co bolo zabavou tak 10 rokov do zadu a pritom su tak 10 rokov popredu ! :)
tomas2233 pred 10 rokmi a 2 m
všetko tam zatvoria lebo.........
cobra99 pred 10 rokmi a 2 m
zaujímalo by ma, kedy sa z nich stanú úchyláci
ronny pred 10 rokmi a 2 m
Pokus čislo 25785 :D
usatyjohnny pred 10 rokmi a 2 m
že skupina asi 30 detí šak je ich 66 čo som napočítal
fajnchalanisko pred 10 rokmi a 2 m
a kto by to pokazil, tak...http://www.mojevideo.sk/video/94b2/sikana.html
jasal pred 10 rokmi a 2 m
Cudujem sa, ze Vam este nedoslo. Ved je to jasne hned na prvy pohlad, je to Skupinovy nacvik preskakovania TSUNAMI. V takychto krajinach im to vstepuju uz od malicka.
pefernetto pred 10 rokmi a 2 m
asi 30 detí =D ja som ich narátal cez 50
palicaaa pred 10 rokmi a 2 m
toto by trebalo dnesnym mladym lenivym hovnam,ktore nevedia co je pohyb,disciplina,sudrznost...cest vynimkam...
acelacho pred 10 rokmi a 2 m
TO sú nemci nepočujete ? :D ajn cvaj draj :D :D :D
steran pred 10 rokmi a 2 m
ja by som sa z*ebal a čo kolektiva hanba to mam rad :D
katribodkit pred 10 rokmi a 2 m
kdo to poebe toho ty japka usikanuju k smrti
axilih pred 10 rokmi a 2 m
to nevymyslíš ..........
feri666 pred 10 rokmi a 2 m
Cvičene krysy hnusne šikmo oke :D
s3riouspp pred 10 rokmi a 2 m
Hromadný preskok cez švihadlo
miffo76 pred 10 rokmi a 2 m
maju vela volneho casu
milkomaxx pred 10 rokmi a 2 m
Nehľadal ma tu pán drummac ?
sooolaresss pred 10 rokmi a 2 m
omg skoda casu radsej nech robia nieco uzitocne
pawliee pred 10 rokmi a 2 m
Hivemind :D