Brazílsky mládenec videl v televízii shaolinských mníchov a pomyslel si, že to, čo dokážu oni, vie on už dávno.

Riadne udri, mám chrbát ako mních zo Shaolin #2Autor: tristan313 538 videní

Ako sa Jackie Chan od malého majstra učilAutor: kalatrava43 431 videní

Neboj sa, poriadne silnú facku mi daj na chrbát!Autor: buchnad8 626 videní

Zliezanie zo strmého kopca (LVL SHAOLIN)Autor: rudy11130 550 videní

Mnísi z ShaolinAutor: therock84 323 videní

Opaskom po chrbteAutor: jolaus28 927 videní

Shaolinský mních nepozná bolesťAutor: barkas120 633 videní

Mních na dvoch prstochAutor: bojovnik48 544 videní

Shaolinský mních + ihla = ???Autor: tlakovatch50 430 videní

Udri ma bičom, ja to vydržím!Autor: bojovnik31 707 videní

Shaolin a vŕtačkaAutor: tigrica9 181 videní

Neónom po chrbteAutor: katka17 631 videní

Mních impotentAutor: lokes24 841 videní
georgo25 pred 4 rokmi a 3 m
Čo núti ľudí robiť takéto hlúposti 😆
neweet pred 4 rokmi a 4 m
ten kohút v pozadí je z toho tiež v piči :D
werwolf pred 8 rokmi a 1 m
to je nič o tri roky bude na drsnom svete kde mu prestrelia dlaň revolverom :D
kenderica pred 8 rokmi a 2 m
a zabic kurvu cigansku
martingzd pred 8 rokmi a 3 m
ked je sprostá hlava trpí celé telo :D :D
octawo pred 9 rokmi
teraz ští krv
7fero7 pred 9 rokmi a 2 m
Tu mi daj, na obličky.. Intel
borya pred 9 rokmi a 4 m
a toto je budúcnosť Európy !!!
kileratyv pred 9 rokmi a 9 m
oblička v pi....
janis857463 pred 10 rokmi
kohut v pozadi sa skoro zadrhol od smichu :D
jarabak pred 10 rokmi
dobrý je, ani šiltovka mu nespadla
riposvk pred 10 rokmi
šlahačka :D
larkin pred 10 rokmi
...treba skušat dalej...myslím že by to chcelo vačší švih a tažšiu palicu! ... :D
mixael27 pred 10 rokmi
tak tak. presne s ratanovou palicou sa to robi....
anapolon524 pred 10 rokmi
Až to sliepky rozosmialo :D
clovek113 pred 10 rokmi
Tuniak s pásom
dnestopride pred 10 rokmi
Tykks, a v tých filmoch to ako musí tiež bolieť...
eighty pred 10 rokmi
Po akcii shaolinske tance s so spevom. :D Cista cina. :D
stormcaller pred 10 rokmi
ešte som nevidel cigána aby sa takto červenal :D :D
osten pred 10 rokmi
Myslím si, že mal pravdu. Žiadny mních nevie tak kvičať od bolesti, ako on.:D