Kopať ho môžu koľko chcú, aj tak to má už len na močenie.

Pravé čínske Kung-FuAutor: marlborka20163 833 videní

Kung-fu a prstyAutor: buchnad52 614 videní

Mnísi z ShaolinAutor: therock84 323 videní

Ako sa Jackie Chan od malého majstra učilAutor: kalatrava43 434 videní

Kung-fu štýl z MaďarskaAutor: titi4463 411 videní

Shaolinský mních nepozná bolesťAutor: barkas120 633 videní

Kung-fu medveďAutor: jolaus50 372 videní

Shaolin Kung Fu - One FingerAutor: upragovanakoza11 132 videní

Shaolin a ich umenieAutor: marlborka2095 720 videní

Mních na dvoch prstochAutor: bojovnik48 544 videní

Shaolin a vŕtačkaAutor: tigrica9 182 videní

DOMA NESKÚŠAJ: Shaolin Kung - Fu masterAutor: copersvk4 775 videní

Medzičasom v čínskej kung-fu školeAutor: jigsaw11 907 videní
smashed pred 13 rokmi a 7 m
Tito mnisi ovladaju techniku ze dokazu vtiahnut nejako semenniky do tela.. preto ho to neboli...
jojost4r pred 14 rokmi a 4 m
on ich nepotrebuje na rozmnožovanie :) takže to má jedno..
adika956 pred 14 rokmi a 11 m
pocula som ze oni este nevideli zeny je to úravda ...
badrhari pred 15 rokmi a 5 m
tento vycvik sa praktizuje pod nazvom železna košela,zamerana-na znecitlivenie tela,po čase bojovnik vobec neciti bolest
imm0rtal pred 15 rokmi a 8 m
iron egg skills :D:D
cupela222 pred 15 rokmi a 8 m
mozem dodat AU :D:D:D
maross pred 15 rokmi a 10 m
aaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuu o.O :D
dementiatr pred 15 rokmi a 10 m
iron egg skill
je to v tech titulkach pod tema cinskyma znakama
paapgaj pred 15 rokmi a 11 m
Podľa mňa žiadne nemaju :D :D :D
krucko pred 16 rokmi
aky su smiesny hehehe bolí ich to len títo holohlavci su dobry herci :) vajka neoklames
vitulkko pred 16 rokmi a 7 m
KeĎsamojich guliek niekto trošku viac dotknetak matoboli až za ušami ...POdla mňa hjo tobolelo len potlačal prah bolesti ...
et77 pred 16 rokmi a 7 m
on sa nenarodil s gulami:D
truhlik221 pred 16 rokmi a 7 m
ja by som tam zomrel keby ze my niekdo takto kope do guliek
hank pred 16 rokmi a 7 m
Akoze on si to necity au
kozel pred 16 rokmi a 10 m
"Egg Skill" xD xD
7marcellko7 pred 16 rokmi a 11 m
cakal som ze sa na konci vrhne na zem a bude bucat jak maly a nic...:D
marinn pred 17 rokmi a 1 m
aj mna to boli :)
jozkii pred 17 rokmi a 5 m
ten na konci - vidno ze ma suspenzor
matis pred 17 rokmi a 6 m
je frajer ked nema gule:D
leeroy pred 17 rokmi a 6 m
dobry magor