Ospravedlňujem sa za vulgarizmy, ale chýbalo iba pár centimetrov a už by som tu možno nebol.

Unikli čelnej zrážke s kamiónom doslova o chlpAutor: hoax7 890 videní

Čelná zrážka s kamiónomAutor: explorer117 027 videní

Čelná zrážka 3Autor: kozarohata81 085 videní

Čelná zrážka 2Autor: vinyltronic55 518 videní

O chlp predišiel zrážkeAutor: tigrica44 064 videní

Čelná zrážka a lá Blbý a blbší (Thajsko)Autor: naceste32 717 videní

V zlomku sekundy ho zalial pot (Rusko)Autor: naceste44 153 videní

Čelná zrážka z RuskaAutor: tigrica62 854 videní

Deti šťasteny 2016 (Rusko)Autor: vycapnik69 669 videní

Nepríjemná čelná zrážkaAutor: somarik0usaty84 466 videní

Čelná zrážka autobusovAutor: benyxxxxx74 303 videní

Tesnotka na chlp !Autor: monsio3 415 videní

Brzdi o dušu, brzdi!Autor: kalimero19 453 videní
djw pred 10 rokmi a 12 m
Klobúk dole, rýchla reakcia..
oufa pred 10 rokmi a 12 m
aj keby, policajti boli na blízku :D
lietajucaryba pred 10 rokmi a 12 m
Nieco podobne ako ja vcera , isiel som r1 zo zdiaru na bystricu a isiel som 140 bola noc asi cca 2 hodiny a predbieham auto a tu kde sa vzal tu sa vzal cigan na meter od krajnice potacajuc sa urobil som tesny manever oholil som ho nechcel som riskovat auto napravo ale keby som ho trafil a nahodou zabil co neviem ci sa da tak bola by to moja vina pre prekrocenie rychlosti ??
danonimo pred 10 rokmi a 12 m
grča aut,polišou ani ho netrkne spomalit,to budú obaja pekný šoférzmrdi ;)
mavos06 pred 10 rokmi a 12 m
noo na dobrom mieste by sa to stalo hneď vedla druhej zrážky :D :D
drmanhattan pred 10 rokmi a 12 m
Treba predvídať, 6 zmysel :D
espero pred 11 rokmi
si prežil ;)
marob22 pred 11 rokmi
presne toto sa mi dnes stalo v Nitre,oproti soferovala nejaka sliepka
mumakxxx pred 11 rokmi
Autor videa asi moc casto nesoferuje, ked takuto situaciu berie tak tragicky.
lishiak pred 11 rokmi
myslim ze sofer v oktavke bol tak zvedavy ze co sa stalo pri tej havarke alebo co to tam robili ze az sa zabudol obzret, kazdopadne autor videa ma slusny reflex :D
ariena22 pred 11 rokmi
jazdim donovaly takmer dennodenne...cestou do RK sa mi taketo stane niekedy aj 2x a niekedy aj cestou spet..vdaka donovalom som si vytvoril dozivotnu averziu na kamionistov(aj ked za to nemozu-niektory)-ked vidim kamion špz PL-žujem volant
fajnchalanisko pred 11 rokmi
Pepan Tyvolskej bol na hlavnej, tak čo?
roly pred 11 rokmi
Mne to pripadalo ako stotiny sekundy po čelnej zrážke. Takéto situácie zažívam pomaly každý deň, ale vedu z toho nerobím. U Čechov bežná vec. Jazdia ako retardovaní.
david988 pred 11 rokmi
no každopádně tam je cedule a na ní je 70 km/h a myslím že 70 určitě nejel :D
lubosss55 pred 11 rokmi
Vacsina komentatorov su majstri svetla, ako to tu tak citam.... Co este asi ani nemaju vodicak... Autorovi prajem pevne nervy pri soferovani a menej takychto kritickych situacii.
morpheus pred 11 rokmi
hlavne že tam už jednu havárku akurát odstraňovali :D :D :D
ljucas pred 11 rokmi
policia na druhej strane :D by ste boli rychlo vybaveni
jonasblane pred 11 rokmi
stotiny si vychytal...:D :D :D hlavne ze si trubit stihol ty trapak...:D
rptr pred 11 rokmi
Tisíciny (možno aj milióntiny) sekundy a pár stotín milimetrov Ťa delilo od istej smrti, no zatrúbiť treba!!!
rocky11 pred 11 rokmi
Ale jak tam bolo krasne :)