Brankár nešťastne vyhodil loptu z bránkoviska, až z toho bol gól.

Zachránil, čo sa dalo!Autor: dougquaid19 097 videní

Brankár spravil zo seba idiotaAutor: l3bron42 889 videní

Aj takto môže vyzerať ženský futsal!Autor: yannik29 105 videní

Mal fakt zlý deňAutor: muerte38 165 videní

Traja páchateliaAutor: kuzi44 794 videní

Zlý deň v práciAutor: buchnad31 031 videní

Zlý deň. Mal to v karme?Autor: goodmanczech3 881 videní

Protihráči šli do kolienAutor: tomek18 265 videní

Nepekný futbalový zákrok brankára niekde vAutor: heminko16 761 videní

Motorkár mal veľmi zlý deňAutor: hosentroger32 921 videní

Zlý deň v práci 1Autor: tegernako3962 787 videní

Hasič amatér pomáha hasiť požiarAutor: zlobor17 169 videní

Brankár hrdina!Autor: cselki3 796 videní
laci1983 pred 11 rokmi
karma....
kandelaber pred 11 rokmi
a legenda vraví že stojí v tej bráne doteraz
ebe pred 11 rokmi
neser koho hlavu nepoznáš :D
br23 pred 11 rokmi
stavané televízory, stavaná brána... :D
zyzy pred 11 rokmi
to je co za futbal ? cudne ihrisko...
gunman8bb pred 11 rokmi
moze bit rad.. zato mohol dostat aj cervenu..
jajaja16 pred 11 rokmi
bolelo ale potesilo :D
dontgetmewrong pred 11 rokmi
Noa? Taky Halak nepotreboval ani utocnika, on si ho tam supol aj sam :D
hazard pred 11 rokmi
aj tak mu mal ten utocnik prije**t. :)
tigerzwei pred 11 rokmi
karma :)