Zábavná scénka jak se nelze vyhnout osudu. A přitom ten den začal tak hezky.

Spadlo mu na hlavu hniezdo sršňov!Autor: tegernako3963 267 videní

Instantná Karma cyklistuAutor: tegernako3962 201 videní

Zlý deň v práciAutor: buchnad31 029 videní

Mal fakt zlý deňAutor: muerte38 165 videní

Audi Q7, ostrá zákruta a instantná karmaAutor: hlavotis39 626 videní

Asi mal zlú KARMUAutor: th0r29 674 videní

Zlý deň v práci 1Autor: tegernako3962 786 videní

Keď má niekto zlý deň.Autor: tawaress13 706 videní

Ak ste mali zlý deň...Autor: thematuto135 768 videní

Mali ste zlý deň v práci?Autor: zabozako10 282 videní

Zlý deň v práci??Autor: jjjjj54 382 videní

Motorkár mal veľmi zlý deňAutor: hosentroger32 915 videní

Zlý deň v práci?? 2Autor: jjjjj54 857 videní
fajnchalanisko pred 5 rokmi a 6 m
Keby zaparkoval normálne, mimo cesty... Tak by sme tu nemali toto preveselé dielko :D
janickname pred 5 rokmi a 7 m
Smola. Ale však brzdy idú aj bez kľúča, tažko ale idú.