Celý proces výroby pekného noža zo starého rýľa a kusu starého betónu, ktorý smeroval na skládku.

Výroba noža zo starého kľúčaAutor: bishop65 814 videní

Lovecký nôž z damaškovej ocele (výroba)Autor: kapo6654 704 videní

Poľský kováč kuje poriadny nožiskoAutor: kapo6649 091 videní

Výroba noža zo starého vrtákuAutor: th0r9 704 videní

Výroba sekerky a noža z pílového kotúčaAutor: kalatrava49 873 videní

Výroba noža z pilníkuAutor: matussnopko60 840 videní

Výroba japonského kiridashi zo starého pilníkaAutor: mymo24 802 videní

Výroba damaškového noža z oceľovýchAutor: uhorkac16 617 videní

Kováč vyrába nôž z dlhých skrutiekAutor: th0r5 364 videní

Výroba nožaAutor: kapo6637 375 videní

Výroba japonského vrhacieho noža Kunai z roxoruAutor: conan27 661 videní

Výroba noža z veľkého ložiskaAutor: yannik93 331 videní

Daj mi staré ložisko z auta a ja ti z nehoAutor: prcmucha7 225 videní
axelsvk pred 7 rokmi a 7 m
Vsetci noziari oddnes nakupuju v Hornbachu ryle a kuju z toho noziky... Kaslu na Boker praskove ocele.
A namiesto stabilizacie dreva budu odlievat hobby beton z toho isteho Hornbachu
uramka pred 8 rokmi a 6 m
nechcem nic hovorit ale ta rúčka ma taku životnosť jak moje ponožky ,ked idem hrat futbal :D
clovek113 pred 9 rokmi a 10 m
nôž pre rebelov - z betónu ostrie, z rýľa rúčka
primalthingsome pred 10 rokmi a 11 m
Az na tu cepel z ryla a crienky z betonu...
pito18 pred 10 rokmi a 11 m
no ta rucka sicke vrecka potarha :D
directore pred 11 rokmi
chlapík sa volá John Heisz jeho web http://www.ibuildit.ca/ a YT kanal: https://www.youtube.com/user/jpheisz
mám ho v odbere uz niekolko rokov
comanch pred 11 rokmi
ručná práca ????? Chcel by som vedieť ako tvorili z kameňa v Puma Punku
sifo44 pred 11 rokmi
Je betonka na letisku? ... :D
corvo pred 11 rokmi
no z toľkej námahy mohol vzniknúť aj krajší nôž - krajšou čepeľou :)
mauricio pred 11 rokmi
od pondelka v lidli... nože s betónovými rúčkami :D
rolandjx8p pred 11 rokmi
Už som videl aj hada stáť po kolená vo vode, aj pegasa letieť spiatočkou, ale betónová rúčka na nôž... Why not?
manda pred 11 rokmi
pekne,az na tu rucku...ta je strasna...
whiskey pred 11 rokmi
No... 5 minut roboty... :D
dodoslovensko pred 11 rokmi
No kua ja teras mojej starej musim zrobit nozik z granitu.
brzda55 pred 11 rokmi
akurát pod rebro
phoenixx3 pred 11 rokmi
tolko roboty a taky spatny noz :D
vlk007 pred 11 rokmi
nôž hodný hipsterov :)
vsakvisjako pred 11 rokmi
Šikovný to chlop :)
michok pred 11 rokmi
ak mate 5 min, tak si radsej pozrite http://www.mojevideo.sk/video/237dc/lovecky_noz_z_damaskovej_ocele_(vyroba).html
michok pred 11 rokmi
no neviem... ja som stary beton daval pod chodníky a asi som ho lepšie využil ;)