Počas živého vstupu pred väzením Clinton Correctional Facility v štáte New York sa podarilo televíznemu štábu nechtiac natočiť pašovanie ruksaku cez múry väzenia. Kontraband prepašovali do zariadenia pomocou lana, ktoré "pomocníkovi" na slobode prehodil jeden z väzňov cez múr. Všimnite si pravú stranu záznamu.

Tlačenka s jelítkomAutor: cojemedoma2 311 videní

Ako sa pašujú drogy do USAAutor: benyxxxxx9 757 videní

Šikovná reportérkaAutor: moriak69 195 videní

Zaľúbená reportérkaAutor: terazvarim6 156 videní

Opľutá reportérkaAutor: slexit5 305 videní

ReportérkaAutor: boomer42 083 videní

Reportérka samovrahyňaAutor: lokes38 125 videní

Schladená reportérkaAutor: muerte61 427 videní

Blond reportérka a rybaAutor: vincentvega48 624 videní

Zostrelená reportérka (Už má ochranu)Autor: world19 963 videní

Zostrelená reportérkaAutor: mato19864 419 videní

Futbalová reportérkaAutor: jb22 423 videní

Mucha jej vletela do ústAutor: dynamite11 612 videní
dodoslovensko pred 11 rokmi
Z tj basi zdrhli 2ja vrahovia . Ta TYCA blondina na fotke co ju ukazali tam robila. Ona im pomohla utiect .
azrael pred 11 rokmi
Sranda, že Amerika má ako bašta slobody, demokracie a humanity najviac väzňov zo všetkých krajín sveta :D Americký sen :D
dankopekny pred 11 rokmi
Možno len manželka dozorcovi obed doniesla :D
clovek113 pred 11 rokmi
Krásna žena v stredných rokoch a s dobrým mejkapom :)
quixik1 pred 11 rokmi
slovenska posta s jej novou triedickou
winston1984 pred 11 rokmi
Citujem z LiveLeak diskusie: THIS IS 100% LEGIT. THIS IS HOW TOWER GUARDS GET THEIR LUNCH. NO JOKE. I lived near the MO State Pen in Jefferson City, MO. The guards had a milk crate on a rope. They were not allowed to open their tower doors for any reason, so their lunch (or anything else) was hoisted up just like this. High tech.
haxor pred 11 rokmi
čávo sa nesral proste urobil si svoju robotu a ide si dalej :D
sokol1994 pred 11 rokmi
Kraa Kraaa Kraaaaaaaaaaaaa
nezmo32 pred 11 rokmi
Pošta!!!! :D
matthiasbaron pred 11 rokmi
Ten to mal asi tažko na háku že ho točí televízia :D . Asi si myslel že to je Senzus TV
bosstonmarsden pred 11 rokmi
pianko ako keby to bola jeho kazdodenna rutina :D
mirko6666 pred 11 rokmi
Tu reporterku by som si dal na jednu noc :D
mausl pred 11 rokmi
Na ďalší deň tam tých lán budú stovky :D
yourmother pred 11 rokmi
on vedel že tam je kamera, ale držal sa príslovia - Pod lampou býva najväčšia tma :D