Robiť reportáž na diaľnici je veľmi podivuhodne. Byť nou si trošku ciknem ...

Šikovná reportérkaAutor: moriak69 193 videní

Ruská reportérka vyskúšala hasiaci prístrojAutor: lilinka6960 837 videní

Reportérka toči reportáž USA ProtesteAutor: mtvpopfoxtv1 994 videní

Blond reportérka a rybaAutor: vincentvega48 624 videní

Reportérka samovrahyňaAutor: lokes38 125 videní

Schladená reportérkaAutor: muerte61 427 videní

Reportáž o snehovej víchrici Autor: easyqwertz3 146 videní

Reportáž pri cesteAutor: marlborka2025 576 videní

Reportérke praskli nervyAutor: marlborka2064 671 videní

Neotáčajte sa levovi chrbtom Autor: tigrica53 761 videní

Futbalová reportérkaAutor: jb22 423 videní

Skutočná profesionálkaAutor: mladyjunak5 091 videní

Opľutá reportérkaAutor: slexit5 304 videní
primalthingsome pred 12 rokmi
neviete nahodou, napisal uz niekto ze to nie je dialnica?
eduardomessi pred 14 rokmi
ja nechapem naco to takto tocia
edituska1 pred 14 rokmi a 5 m
predvídať ?? to je asi nič nehovorí ...to je riadna ťava
altctrl pred 14 rokmi a 5 m
to nieje diaľnica iba možno max. cesta 1 triedy :)
pavapavapava pred 14 rokmi a 5 m
v prvom rade to nie je na dialnici, a mala radšej cúvnuť :D
igor010 pred 14 rokmi a 5 m
Krajnica 2,5 metra siroka ale musi sa postavit skoro az ku ciare.
smallwilcan77 pred 14 rokmi a 5 m
toto nechapem aj na markize ich postavia na cestu a auta len taky fukot
blekota80 pred 14 rokmi a 5 m
asi chcela urobiť vlastnú reportáž...o svojich črevách na zemi
tony7986 pred 14 rokmi a 5 m
Myslím si, že keby sa postavila na stredovú čiaru tak by spravila o dosť lepšiu reportáž :D :D :D
kalamity pred 14 rokmi a 5 m
koza:):)
bundo pred 14 rokmi a 5 m
kamionista zaflirtoval :D
slof2 pred 14 rokmi a 5 m
to nieje dialnica .........
josimitsu pred 14 rokmi a 5 m
tak a bola by nehoda
sabi2201 pred 14 rokmi a 5 m
Ona asi kaspera robyla toho ducha aaaa! :D
sabi2201 pred 14 rokmi a 5 m
Rumunka čo chces :D
kratosstevkyn pred 14 rokmi a 5 m
No uuuuuurčite dialnica :D hahahaha
rudyv6 pred 14 rokmi a 5 m
bortuľa
ecojuice pred 14 rokmi a 5 m
keby dostala spatnym je po nej ze dialnica :D
edildo92 pred 14 rokmi a 5 m
:D...musel osrat ten kamion zboku po celej dlzke:D,ale ako vravia ostatny,toto sa nepodoba na dialnicu :D
macy pred 14 rokmi a 5 m
No velmi sa to na dialnicu nepodoba :D