Križovať takúto rušnú štvorprúdovú cestu je pre chodcov naozaj riskantná záležitosť.

O chlp predišiel zrážkeAutor: tigrica44 062 videní

Blbaňa blbá mala veľké šťastieAutor: kameranaceste56 399 videní

Deti šťasteny 2016 (Rusko)Autor: vycapnik69 667 videní

Ešteže sa šmykol (šašo počmáraný)Autor: johnatan45 900 videní

Tesnotka na motorkeAutor: brekeke54 380 videní

O psí chlpAutor: dekel44 964 videní

Hlavou pred kolesoAutor: dekel31 341 videní

Statný jeleň (TY VOLE)Autor: emsis7620 329 videní

Trúbením trúbe pravdepodobne zachránil životAutor: corcor31 859 videní

Tesnotka na chlp !Autor: monsio3 414 videní

Brzdi o dušu, brzdi!Autor: kalimero19 450 videní

Ako prechadzat cez cestu ked ste pod vplivomAutor: energystar4 156 videní

Taký obyčajný deňAutor: bond47 930 videní
balevas pred 11 rokmi
Palec hore pre vodiča chevroletu :O
olivovnik pred 11 rokmi
Rusko :D
stap96 pred 11 rokmi
A potom si nad tym doma honi.
askew pred 11 rokmi
nech nehovoria ze si na rovnej ceste dostatocne vcas nevsimli chodcov :D tie manevre to co bolo? co spali za volantom? :D urcite sa im tam nenateleportovali :D
fajnchalanisko pred 11 rokmi
Tí, ktorí tu nadávajú na tie nešťastnice, by robili to isté..museli by. Žiadny prechod (podchod, nadchod) kilometre ďaleko. Čo im ostáva?
andreso28 pred 11 rokmi
Som si spomenul na Froggera :D :D
A z ruštiny to máme: Suka, što za bljať na rot jobanay bljat- Ku*va, čo do pič*, poje*aná, kurva... :D
patobongo36 pred 11 rokmi
očividne si babky išli pre smrt a uplne všetci im to poj***li :D
ebe pred 11 rokmi
Nepamätáte sa na naše babičky? čo si rozprávali o zľavách a seriáloch na zebre v strede križovatky? :D
dontgetmewrong pred 11 rokmi
Normalne by som vystupil a prefackal tie pindy stare.
smallapple pred 11 rokmi
ja keď vidím jazdu v ľavom pruhu jak opice za sebou ani jeden sa nedá doprava banda jedna..a tento trend je čim ďalej obľúbenejší ......
zbiijackaa pred 11 rokmi
to bolo o pični chlp.
srn0cka pred 11 rokmi
píčo blbá by sposobil retazovku a 30 mrtvych :D
elfo pred 11 rokmi
slušné reflexy ten v tom striebornom
cobra99 pred 11 rokmi
keď pôjde vodič v Mercedese, tak ich určite sundá, má v predu taký zameriavač
fafa111 pred 11 rokmi
Škoda auto rozbiť kôli dementom.
poli pred 11 rokmi
ti chodci nemali dnes naponahlo :D
makakus pred 11 rokmi
Mal ich zraziť.. Čo ku*va si to dovolujú? Keby tí šoféri nezachovali chladnú hlavu tak by neboli len dvaja mŕtvy..
jurif1 pred 11 rokmi
..viac štastia,ako rozumu...
stankon pred 11 rokmi
blat je kurva
blackops2013 pred 11 rokmi
co to vlastne znamena slovo bliat google mi to neprelozilo