Na brazílskej pláži Piedade, nachádzajúcej sa južne od mesta Recife, vznikol vzdušný vír, ktorý sa sformoval nad morom. Sledujte, akú spúšť dokázal za krátku chvíľu narobiť.

Sicílske mestečko Cefalù zasiahol silnýAutor: svetom14 702 videní

Vzdušný vír upratovalAutor: vincentvega26 969 videní

Čierny vzdušný vír (Kazachstan)Autor: avokado15 922 videní

Miniatúrne tornádo v KošiciachAutor: mirogall43 999 videní

Týpek v prilbe rozohnal malý vzdušný vírAutor: zork12 622 videní

Vzdušný vír v púštiAutor: mondragora25 363 videní

Kámo, kde mám stan?Autor: deflo29 878 videní

V Taliansku vyčíňalo tornádoAutor: medialko20 509 videní

Prašný vír poupratoval plagáty (Austrália)Autor: buchnad15 991 videní

Zábery tornáda z bezprostrednej blízkosti (USA)Autor: zlobor51 042 videní

Vzdušný vír nad morom očaril cestujúcichAutor: mymo10 792 videní

Prachový čert (Brazília)Autor: malosato20 793 videní

Vzdušný vír poriadne potrápil paraglajderovAutor: zabozako19 585 videní
michok pred 11 rokmi
a toto je prosím vás aký formát? Niečo medzi horalkou a normálnym? Žeby Bebe keks?
mojemenorebek pred 11 rokmi
to nechápem najprv na to pozerajú jak blb-------ci a potom keď už je neskoro utekajú
asterix47 pred 11 rokmi
0:35 Éj, dobre no. :D
alice pred 11 rokmi
vzdy ked vidim taketo videa, tak som rada, ze byvam na slovensku a nemusim riesit hurikany a zemetrasenia ;)
sino pred 11 rokmi
proti prirode sme ako mravce.
polovnicek650 pred 11 rokmi
Podaktorý ako rýchlo odišľi :D
miromax pred 11 rokmi
zakratku chvilu - necudo na 56s video
makakstromovy pred 11 rokmi
zaujímavé :)
flav pred 11 rokmi
neviem si predstavit zaspat v tom stane plažovom čo by to narobilo s clovekom
minx pred 11 rokmi
A ani Redbull ti netreba:D
enriqe37 pred 11 rokmi
vir som zazil aj ja..sice o nieco slabsi..ale ked som sa pozrel hore som si myslel,ze to vtaky kruzia nado nmou...a boli to veci ludi..bohuzial aj moje :D
slukhard57 pred 11 rokmi
Deti sa preleteli :D
niccolka pred 11 rokmi
krasny ukaz prirody :)
fajnchalanisko pred 11 rokmi
šecky dlhopisy im uchmatlo...
seedorf pred 11 rokmi
Fúkalo tam ako Cinkota
sibiryby pred 11 rokmi
to je tak, ked stoja ostatni stojis aj ty....aaa potom uz len pi*ujes ked letis vzduchom zopar metrov :D
nya pred 11 rokmi
V Brazílii fúkaju viac ludia ako vietor...if u know what i mean
ebe pred 11 rokmi
To je tak, najprv sa teliatka dívajú do búrky..a potom lietajú :D
aryan0206 pred 11 rokmi
to na konci bralo ludi do seba ci co ? :D
poli pred 11 rokmi
a bol rozprasindel na plazi :D