Vzdušný vír sa na festivale trochu zahral so stanmi.

V stanovom mestečku vyčíňal vzdušný vírAutor: dynamitero17 212 videní

Vzdušný vír upratovalAutor: vincentvega26 969 videní

Čierny vzdušný vír (Kazachstan)Autor: avokado15 922 videní

Miniatúrne tornádo v KošiciachAutor: mirogall43 999 videní

Vzdušný vír v púštiAutor: mondragora25 363 videní

V Taliansku vyčíňalo tornádoAutor: medialko20 509 videní

Kolíky treba dobre upevniť do zeme!Autor: godzilla22 548 videní

Týpek v prilbe rozohnal malý vzdušný vírAutor: zork12 622 videní

Sicílske mestečko Cefalù zasiahol silnýAutor: svetom14 702 videní

Vzdušný vír na pláži (Brazília)Autor: revenger32 731 videní

Prašný vír poupratoval plagáty (Austrália)Autor: buchnad15 991 videní

Zábery tornáda z bezprostrednej blízkosti (USA)Autor: zlobor51 042 videní

Vzdušný vír nad morom očaril cestujúcichAutor: mymo10 792 videní
edo991 pred 11 rokmi
ak by mali v stane palenku ako sa na festival patrí neuletel by im :D
patrik97 pred 11 rokmi a 2 m
Kámo, kde mám stan ? a kde mam dieta ? aha vsak vnutri
michok pred 11 rokmi a 5 m
len si tak poznamenal, že ani ich stan nie je prikolíkovaný a točil so smiechom ďalej
duen969 pred 11 rokmi a 5 m
Také UFO!!!! :)
kott1 pred 13 rokmi a 4 m
0:32 pristávame :D
wl4do pred 13 rokmi a 8 m
http://jangaso.gulas.sme.sk/upload/posts/2/30/30592/large_extra/6cbc6cabe5b8770cafd873927163c717.jpg
mackousiak pred 13 rokmi a 12 m
že UFOSTANY
vrtak pred 14 rokmi
kameraman jak sa zchuti smeje >D
gandi pred 14 rokmi
a potom že je toľko fotiek UFO.. veď to sú stany :D
newmemberof pred 14 rokmi
Kvalitka z lidlu :)
3d pred 14 rokmi
a kde mame stan?? no sak heeen hore, dhaha
pucher pred 14 rokmi
No,...keď som na festivale ožratý, mám v p...éčku nejaký stan ;):D
chicod pred 14 rokmi
doufam ze v tom stanu nikdo nebyl :-D
tomilee pred 14 rokmi
ze kde budes spat? :D este neviem :D
euard13 pred 14 rokmi
:D UFO
malicka6 pred 14 rokmi
s mojou vahou by som letela v nom .....to by bol zazitok :D:D:D
jawa250 pred 14 rokmi
prišiel som z festivalu a mám monokel, no nič, pritankoval mi stan, darmo som všetkym hovoril, že nehulim :-)
godfele pred 14 rokmi
(ganja).
otap pred 14 rokmi
načo nam svetelná šow ked možme mať stanšow :D
davidguetta pred 14 rokmi
VEDELI STE ŽE : súčasné územie dnešnej Slovenskej republiky malo v 18. storočí iba 2 milióny obyvateľov?