Jednota opäť nesklamala, perfektná reklama.

Natáčanie reklamy COOP Jednota - KolesomániaAutor: ercole97 994 videní

Budeš to ešte jesť? (predpremiéra spotu COOPAutor: mikio119 875 videní

COOP JEDNOTA uhorkyAutor: vladusqo14 477 videní

COOP JednotaAutor: mikio7 773 videní

COOP Jednota - VreckovkyAutor: ava8 686 videní

Natáčanie vianočnej reklamy COOP JednotaAutor: ava8 241 videní

Ako sa nahrávajú reklamy COOP Jednota?Autor: mikio41 690 videní

Vianočná súťaž 2016 (COOP JEDNOTA)Autor: golden6663 783 videní

COOP Jednota REKLAMA 2016 - Kohút nadáva !?Autor: andrej21875 616 videní

Nakrúcanie reklamy COOP Jednota, TradičnáAutor: mikio3 925 videní

Trololo v JednoteAutor: d12a34n56n78y910 997 videní

Vianočný spot COOP Jednoty 2015Autor: ava5 259 videní

Škoda 1000 MB CustomAutor: cruisincolors33 750 videní
galileo26 pred 9 rokmi a 4 m
tu reklamu som si pozrel viac x ale len kvôli autu :D to bolo moje prvé :)
yyy pred 11 rokmi
ked jazdime my....
plff pred 11 rokmi
znacka CJ, Coop Jednota :)
londongirl pred 11 rokmi
len to zrno a kohuta na konci nechapem :P akoze len pre zvuk alarmu to spravil ?
terrano pred 11 rokmi
Keď si odmyslím našu slovenskú vládu a to aký sú tu ľudia tak som hrdý nato že som slovák, lebo nie v každej krajine je tak krásne ako u nás :) ps: perfektná reklama
majroulooo pred 11 rokmi
Keby si tak dali záležať aj na kvalite (a kvantite) potravín v ich obchodoch ...
tahanovcan pred 11 rokmi
hudba pasenger :D
michal83 pred 11 rokmi
ta reklama stoji zato bomba
zbiijackaa pred 11 rokmi
jedina slovenska reklama ktora fakt stoji za pozretie.
hellspy pred 11 rokmi
Nazov songu iggy pop im passenher
9felix9 pred 11 rokmi
pekná reklama a to reklamy nenávidím :)
ascobol pred 11 rokmi
j ana to musim kazdy den cumiet :D
douknowwhatimean pred 11 rokmi
konečne reklama, na ktorú by som sa s chuti mohol pozrieť
valmet pred 11 rokmi
:D Senzory ma dojali :D
t1o1m2 pred 11 rokmi
Konečne poriadna reklama :D
skradola pred 11 rokmi
Super, kto to vymýšľa tak klobúk dole
hononym pred 11 rokmi
ten pocit ked je to nahrávané u vás v dedine :D
sakrastik pred 11 rokmi
Dnes som podložil 10 cúvacích senzorov pod kvočku. Ale vážne, pridám sa aj ja, super reklama.
ondrejhk pred 11 rokmi
toto je reklama ako sa patrí, nie ako fofola, proste slovensko, stara nádherná škodovka, bačovia, dunčo :) a tá prerobená hudba k tomu ♥
pray882 pred 11 rokmi
hudba: Iggy Pop - The Passenger prerobená :D to ma pobavilo