Nová reklama od Coop jednota na uhorky - kebab do ruky.

Natáčanie reklamy COOP Jednota - KolesomániaAutor: ercole97 993 videní

Predpremiéra nového spotu COOP Jednota -Autor: myscho546141 932 videní

Natáčanie vianočnej reklamy COOP JednotaAutor: ava8 241 videní

COOP Jednota - VreckovkyAutor: ava8 686 videní

COOP JednotaAutor: mikio7 773 videní

Ako sa nahrávajú reklamy COOP Jednota?Autor: mikio41 688 videní

Budeš to ešte jesť? (predpremiéra spotu COOPAutor: mikio119 875 videní

Nakrúcanie reklamy COOP Jednota, TradičnáAutor: mikio3 925 videní

Vianočná súťaž 2016 (COOP JEDNOTA)Autor: golden6663 783 videní

Kebab do ruky PrievidzaAutor: pingrats151 559 videní

Vianočný spot COOP Jednoty 2015Autor: ava5 259 videní

G-Star Hilfinger (kebab do ruky originál)Autor: hoax156 529 videní

COOP Jednota REKLAMA 2016 - Kohút nadáva !?Autor: andrej21875 615 videní
f4rn4 pred 5 rokmi a 6 m
Poslední! :)
elvistosomja pred 10 rokmi a 7 m
že kebab do ruky, no ja zomrem, to sa dostalo až tam? :D
galileo26 pred 11 rokmi
uhorky v optime stoja 0,85€ a včul buc jednota mudra :D :D
segasvk pred 11 rokmi
1x vydlák a 1 x sedlak = coop jednota
galileo26 pred 11 rokmi
kus trápna reklama... kus dosť
pukiii pred 13 rokmi a 3 m
Sakra ja som tu to nahral pred chvilou :D
cestovina pred 13 rokmi a 3 m
silný výsmech z Mc´donalds
kwenes pred 13 rokmi a 3 m
Netvrdím že Jednota je najkvalitnejší obchod ale najradšej nakupujem práve tam .. radšej ako Tescu a Bille kde aj hnilé hovno by dokázali predať ..
slovacisko25 pred 13 rokmi a 3 m
tlacia ludom do hlavy, ze domace potraviny a napr. ten olej je polsky a mozno aj tieto uhorky.