Zábavná scéna natočená bezpečnostnými kamerami na farme na juhu Spojeného Kráľovstva.

Ako profesor sliepku naháňalAutor: lokes23 571 videní

Maznák lišiakAutor: zajacit49 671 videní

Keď sa líška líškaAutor: biolog77 687 videní

Lišiak aportérAutor: tigrica43 722 videní

Líškanie sa s AlfíkomAutor: majklnajt14 243 videní

Cúvajúca sliepkaAutor: roco484 815 videní

Kôň objavil pískaciu gumenú sliepkuAutor: buchnad98 937 videní

Prefíkaná líška poriadne vytočila jazvecaAutor: dynamitero21 450 videní

Lenivá líška nechce vyliezť z posteleAutor: fraus22 411 videní

Najlepší kamarát z lesaAutor: muerte71 507 videní

Mami, pozri na tú sliepku!Autor: avokado30 212 videní

Malý lišiak loví v snehuAutor: lucasinoo31 690 videní

Ako zhypnotizovať sliepkuAutor: fantomas34 803 videní
klobucnik pred 8 rokmi a 1 m
sliepka nevie vyletieť na ten prístrešok?
maty152 pred 8 rokmi a 1 m
asi bezpečnostné tie kamery neboli keĎ sliepke nepomohli.....:D
vocas pred 8 rokmi a 1 m
tá hudba z Borata to vždy vie okoreniť :D
generalstokurev pred 8 rokmi a 1 m
vranám išlo o sliepku alebo o líšku?
boardo pred 8 rokmi a 1 m
to perie pušťala sliepka na zmetenie supera ako stíhačka svetlice
vsetkobsadene pred 8 rokmi a 1 m
disko-hratky , sex, ping - pong :D :D
hajjas pred 8 rokmi a 1 m
treba kúpiť psa :)
dojeb pred 8 rokmi a 1 m
živočišná hierarchia :D :D
fasimodo18 pred 8 rokmi a 1 m
Boraaaaaaaat :D
patkaniare pred 8 rokmi a 1 m
toto tu uz dlho nebolo :D :D
porfyrio pred 8 rokmi a 1 m
Skoč pro to pírko Barunko, víš, že dobrá hospodyně pro pírko i přes plot skočí...:)
dugy pred 8 rokmi a 1 m
Not a single fuck was given that day..
1matho pred 8 rokmi a 1 m
tie vrany ju lietat ucili ci ako? :-D
gedynator123 pred 8 rokmi a 1 m
(m) (m) (m) OMFO - Magic Mamaliga (m) (m) (m)
bocian pred 8 rokmi a 1 m
Vraj zábavná scéna - ako pre koho, povedala si sliepka.
danonimo pred 8 rokmi a 1 m
turbo sliepka :D
xtricsterx pred 8 rokmi a 1 m
Korky buček :D
petulinko1 pred 8 rokmi a 1 m
či mu ta sliepka poďakovala....?
borr159 pred 8 rokmi a 1 m
spojler: sliepka prežije
stangla pred 8 rokmi a 1 m
no dnes si asi kuknem borata :D :D