Slovné spojenie "zničiť konkurenciu" zobral šofér autobusu veľmi doslovne. Odniesol si to vodič mikrobusu.

Neser koho nepoznáš (cestná pomsta z ruska)Autor: rasto21011119 459 videní

Neser koho nepoznáš 9Autor: kosicka306 090 videní

Kompilaris #4 - Neser koho nepoznáš!Autor: kompilaris167 199 videní

Neser koho nepoznáš (Rusko)Autor: tristan3213 285 videní

Neser koho nepoznaš v podchodeAutor: patkooooo94 055 videní

Neser koho nepoznáš - dedko a buldoček (Rusko)Autor: krapula113 793 videní

Neser koho nepoznáš (double kill)Autor: marcell119 173 videní

Opitý piadimužík provokoval vyhadzovačaAutor: vabene79 520 videní

Neser koho nepoznáš 8Autor: dukeles341 671 videní

Neser koho nepoznáš (Maďarsko)Autor: badnewsbarrett110 413 videní

Neser koho nepoznáš !! :DAutor: pandawarrior33 555 videní

Neser koho nepoznášAutor: firetruck365 730 videní

Neser koho nepoznáš (černoch vs. beloch)Autor: tomino1147 799 videní
andee pred 11 rokmi
hudba jak z Never back down :D
foka pred 11 rokmi
stale sa niekde pise ze konkurencny boj, konecne mi chlapik ukazal co to znamena v praxi :)
divisor pred 11 rokmi
Pošlem 10 ečiek tomu kto mi napiše meno Interpreta a nazov Songu :P
ebe pred 11 rokmi
Navaľ výpalné :D alebo mu nechcel zmeniť drobné ---
lukas1pp pred 11 rokmi
myslim že kvoli tomu musel prist o robotu
artattack pred 11 rokmi
provokoval si ?!
comanch pred 11 rokmi
nečudujem sa , vodič aspoň Slovenskej MHD v týchto horúčavách ako keket a taký týpek mu berie cestujúcich , presne pred príchodom
mrpric3 pred 11 rokmi
cakal som pokrcene plechy.... nie poskladaneho vodica mikrobusu :D
carterr pred 11 rokmi
nevie niekto nazov songu ?
madafakaaa pred 11 rokmi
korporat vytlacil malopodnikatela :D
mirko6666 pred 11 rokmi
Z tej bitky by aj nafukal :D ak by bol schopny odkerovat ten mikrobus :D
rizlon pred 11 rokmi
kradne mu robotu tak co
roberto1111 pred 11 rokmi
a tá žena že je ten lístok z mikrobusu prenosný?nie?tak nič,idem pešo
matthiasbaron pred 11 rokmi
Čakám že kto vybehne s autobusu a oni sa tam na trávičke bijú jak psy :D
tomegee pred 11 rokmi
tá hudba sa tam hodí ako údené koleno do krupicovej kaše
peto1901 pred 11 rokmi
Nehnevajte sa na mňa, ale toto už fakt nie je normálne ... A práve takéto videá, odpudzujú (aspoň teda u mňa) návštevu tejto krajiny ...
delirious pred 11 rokmi
neviem co tomu predchadzalo ci to bolo opravnene v sebaobrane atd....ale nepaci sa mi natom ze uz hocco clovek spravi hoc aj v amoku tak mu mohol podat prvu pomoct alebo zavolat sanitku
delamio pred 11 rokmi
to tam maju polarnu noc asi :D
tightfish3 pred 11 rokmi
Zapnute vystrazne svetla = medzinarodny symbol pre Zaparkujem si kurva kde chcem. :D
carterr pred 11 rokmi
pozna niekto song