6.6.2015 Michał Michalec (Chrobry Głogów) strelil brankárovi Miedź Legnica gól, na ktorý tak rýchlo nezabudne. Lopta sa ledva zastavila po odpískaní faulu na hráča Chrobry Głogów a lopta sa zrazu ocitla v sieti.

Vyjedovaný brankárAutor: fratlik42 644 videní

Brankár strieľa gólAutor: quaresma751 709 videní

Brankár dal gól zo 70 metrovAutor: tevez00651 047 videní

Gól, ktorý nasral brankáraAutor: monika886636 179 videní

Začiatočnícky kiks brankára (Poľsko)Autor: glezgot26 719 videní

Gól LVL MalajziaAutor: daturametel18 264 videní

Ako brankár brankára rozplakalAutor: dony742 477 videní

Chyba brankáraAutor: analowywenczek23 807 videní

Skvelý zákrok brankáraAutor: wycks37 952 videní

Úžasný gól brankára Evertonu cez celéAutor: toonic2830 274 videní

Neuveriteľná chyba brankára!!!Autor: rayiner43 256 videní

Falš falšovaný (Malajzia)Autor: dynamitero33 689 videní

Gól rokuAutor: adom17 161 videní
somba pred 11 rokmi
Nech pozerám ako pozerám, na tom ihrisku nevidím ani jednu hrušku.:D:D
ritpumpa3000 pred 11 rokmi
podla vsetkych lopta nestala ale kopol do nej superiaci team
lukky22 pred 11 rokmi
Lopta nestala takze ten gol nemal platit...
shelbygt500 pred 11 rokmi
čo sa raduju? hlavný rozhodca ukazal že ide telefonovať :D
rodovarovnost pred 11 rokmi
Futbal som nikdy nehral, ak nerátame to kopanie na školskom ihrisku, na štadióne som bol asi dvakrát v živote, v telke som nepozeral ani jeden zápas. Takže absolútne netuším, o čo tam ide a komentáre znalcov nižšie sú mi zrozumiteľné asi tak, ako kvantová fyzika.
br23 pred 11 rokmi
Keby nebol na hruškách tak by to chytil... jeho škoda :D
luccke pred 11 rokmi
akakolvek rozohravka ci uz je to priamy kop, nepriamy, rohovy, pokutovy, odkop od brany...musi lopta stat resp. nesmie byt v pohybe...takze tento gol urcite nemal byt uznany
matel855 pred 11 rokmi
mal ši branic
tazkopovedat pred 11 rokmi
Ked sa zapíska tak to by mali zastaviť a kopať a nie pokračovať v hre nie? Proste to nieje už výhoda ked sa odpískalo
noxplode pred 11 rokmi
Neplatný gól ale rozhodca sa na to vykaslal asi keďže taký sa nedáva každý deň..fans by ho zlinčovali:D
tajovsky pred 11 rokmi
frajer v modrom naservíroval pätičkou jak pán
souls pred 11 rokmi
to tak keď pekári robia vo voľnom čase rozhodcov ...
paruman pred 11 rokmi
rozhodca uznal, neviem čo sa tu vzrušujete....:D
antonfazekas5 pred 11 rokmi
neplatný gól ....
rone pred 11 rokmi
podla mna lopta este nezastavila...
kosheen pred 11 rokmi
Nachytal hruškára na brankach.
drtic44 pred 11 rokmi
tento gol nemal platit, pretože hrač v modrom posunul loptu o min.3 metre dozadu kde bol odpiskany faul a kde sa malo rozohravat..moj nazor
danpaul pred 11 rokmi
Rozhodca asi nemal odvahu neuznať ten gól. :D nemal na to gule.
111kubo pred 11 rokmi
standardna situacia sa nema rozohravat z miesta priestupku? tu bola lopta v pohybe vyhoda nebola ponechana pretoze sa piskalo...tak aky gol? sak toto by sa ani v poslednej dedinskej lige nemalo uznat
mrpric3 pred 11 rokmi
ja nevidim ani hrusky ani jabka ani ceresne ani ziaden iny strom !!!!!!!