Strela bola úplne slabá. Ale aj tak to bol gól!
Brankár zažil snáď najhorší zápas v živote.

Neuveriteľná chyba brankáraAutor: benyxxxxx18 788 videní

Chyba brankáraAutor: analowywenczek23 807 videní

Gól, ktorý nasral brankáraAutor: monika886636 179 videní

Británia a Saudská ArábiaAutor: ateizmus15 794 videní

Brankár dal gól zo 70 metrovAutor: tevez00651 047 videní

Ali, necítiš niečo? (Saudská Arábia)Autor: deflo22 992 videní

Chyba brankára Sørena JochumsenaAutor: mato19932 579 videní

Nuda v púšti (Saudská Arábia)Autor: paruman53 650 videní

Brankár idiotAutor: benyxxxxx36 488 videní

Okamžite ostrihajte toho černocha! (SaudskáAutor: l3bron46 037 videní

Vieš roztancovať brankára?Autor: shlukskywalker7 772 videní

Brankár strieľa gólAutor: quaresma751 709 videní

Nevídaný gól brankáraAutor: noone4 552 videní
garias pred 10 rokmi a 5 m
Nemali byť aj všetci hráči v bielom?
bestgamemaster pred 13 rokmi a 2 m
lol ale ajtak najvtipnejši sú tam ti šejkovia na tribúnach :D
nike315 pred 13 rokmi a 4 m
sliezke prsty :D
fefe525 pred 14 rokmi a 4 m
stava sa aj ked sice skor nemozem pochopit toho hraca ani nechcel prihrat a ani strielat podla mna to tak nevypadalo
matusdirector pred 14 rokmi a 10 m
na tribúne všetci (teda väčšina) v bielom :D mi to pripomína reklamu na durex, kde boli všetci v bielych kostýmoch znázorňujúcich spermie :D
thelucker pred 15 rokmi
vy ste uplny trapaci ako mozte povedat ze futbal je pre homosv?? sa zobucte
eddy81 pred 15 rokmi
stava sa
renka pred 15 rokmi
ked sa darí, tak sa darí :D
jaskyniar pred 15 rokmi
Ale v Europe by s týmto urcite neuspel
kickstar pred 15 rokmi
to je daka indicka liga----slaba strela,slaby gol,slaby brankar ak by sa toto stalo na MS tak fajn fail ale tak tuto to nie je nic zvlasne :)
dodo81 pred 15 rokmi
nevadi stava sa.
d3nny076 pred 15 rokmi
Futbal, hra pre homošov...moj názor.. uplna hovadina... aj keď ma zamínuskujete, ale uplne nesympatický šport
ericek10 pred 15 rokmi
lama je to
mathias89 pred 15 rokmi
brankar uz rozmyslal nad nejakym bomb. utokom :D
kentuckycowboy pred 15 rokmi
brankar bol prezleceny super
johny1979 pred 15 rokmi
futbalisti opäť nesklamali, pusinky, tľapkanie sa a obchytkávanie samozrejme nesmie xýbať :-)
nezmo32 pred 15 rokmi
indulona robí svoje :D
zajosvk pred 15 rokmi
tak co uz skolacka chyba aj to sa stava
mayhem pred 15 rokmi
tam aby team mal biele dresy ako pozeram na tribunu :D aspon by bolo vela fanusikov v bielom aj trener superov :D
kleo pred 15 rokmi
.....fuj, to je reč :DDDD