Do predajne elektrických spotrebičov zavítal človek, ktorému elektronika zrejme nejak ublížila.

Nespokojný zákazník v RuskuAutor: mirko666231 480 videní

Zakaznik vynesený ochrankouAutor: noone6 199 videní

SBSskárovi došla trpezlivosťAutor: fefefefe19 753 videní

Nespokojný zákazníkAutor: smithandrej69 707 videní

Obetavý zákazníkAutor: benyxxxx19 163 videní

Nahnevaný zákazníkAutor: horvi380 103 videní

Aj vy nenávidíte tlačiarne?Autor: dynamitero15 280 videní

Top 10 športových výtržníkovAutor: nesnivas27 649 videní

Nespokojná zákazníčka v drive-ineAutor: carphunter30 557 videní

Výtržník rozbil šálky v kaviarniAutor: angerfistt208 videní

Sialeny zakaznik firmi peugeotAutor: 12error10 206 videní

Roko a.k.a. Milovník prírodyAutor: rokosuperstar2 979 videní

Zvláštny zákazníkAutor: duri089 698 videní
zxretrosoft pred 11 rokmi a 1 m
Spíš mu udělala něco ta prodejna. Třeba mu něco nevyreklamovali nebo tak. Ale nezávidím mu to následné placení...
tazkopovedat pred 11 rokmi a 1 m
Asi má vela kamarátov čo priňom čumia len domobilu :D
rohlik pred 11 rokmi a 1 m
Ach jaj už znova vojna, druid vs. jablko...
discofil pred 11 rokmi a 1 m
ten pocit ked ti nejde gta 5 :D
karmajezdarma pred 11 rokmi a 1 m
Aspoň nesedí doma za počítačom ... lebo mu nejde :D
zgoblin pred 11 rokmi a 1 m
asi mu vevyreklamovali tablet
bbvladinko pred 11 rokmi a 1 m
Dobre spravil ... !
frodas pred 11 rokmi a 1 m
Možno len nemá rád majiteľa :D
fajnsmeker229 pred 11 rokmi a 1 m
Cenový Masaker iba v Alze :D:D
korky13 pred 11 rokmi a 1 m
urobil z toho vypredaj :D
robo3490 pred 11 rokmi a 1 m
Nazov pesnicky? Ale fakt...nechcem pocut ze darude sandstorm :D
nomik pred 11 rokmi a 1 m
Zrejme neznáša preto lebo táto moderná doba keď skoro všetci sedia len za tým PC alebo socialnymi sieťami.
neviemsvojemeno pred 11 rokmi a 1 m
Haha . Dobrá pesnička ku tomu :D
theodore pred 11 rokmi a 1 m
neuznana reklamacia ..... :D
kubi255 pred 11 rokmi a 1 m
asi ho nasrala aktualizacia androidu..poznám
16davidko pred 11 rokmi a 1 m
asi nevyplatili to co mali tak prisiel postrasit
pedro727 pred 11 rokmi a 1 m
alebo si od nich kúpil nejaký shit ktorý blbne a nechcú mu uznať reklamáciu
heligonkarisdt pred 11 rokmi a 1 m
vo videu zverinec ale v reprákoch pekná chillovačka :D :D :D
kukso pred 11 rokmi a 1 m
Asi mu nechceli vybaviť reklamáciu :D
paradoks pred 11 rokmi a 1 m
svet lasku nahahaa..