Nespokojný zákazník v autosalóne v Rusku, trošku im to tam porovnal...

Zakaznik vynesený ochrankouAutor: noone6 199 videní

Tuning v RuskuAutor: benyxxxxx27 947 videní

Pumpár mu nepredal pivo kvôli rúšku, muž hoAutor: noone30 396 videní

Autosalón Bratislava 2011Autor: procarmotorsport6 259 videní

SBSskárovi došla trpezlivosťAutor: fefefefe19 752 videní

Nespokojný zákazníkAutor: smithandrej69 707 videní

Osadenie potrubia v RuskuAutor: benyxxxx42 926 videní

Bitka na ulici v ruskuAutor: mirko666245 552 videní

Autosalón NitraAutor: trackman8 978 videní

Ako bývajú Rusi?Autor: ardzun1 657 videní

Autosalón 2008Autor: lentak12311 243 videní

Nahnevaný zákazníkAutor: horvi380 101 videní

Partizáni v Rusku podpaľujú lokomotívyAutor: angerfistt221 videní
froggy19 pred 12 rokmi a 1 m
hej len si pomýlil predajňu :D .. lebo vošiel do nissanu s suzuky ale to je detail :D
branisimo1 pred 14 rokmi a 2 m
spytali sa ho Preco? ...odpovedal: LEBO MEDVED :)
boschfr pred 14 rokmi a 2 m
sa mu čudujete? určite mu nedoliali vodu do ostrekovačov
emalkay pred 14 rokmi a 2 m
Ak ten zákazník bol naozaj nespokojný, po svojom predvádzaciom výkone v predajni bol určite spokojný. :)
jurosss pred 14 rokmi a 2 m
na koniec vystupi žena a povie že si pomylila pedale :D
dazdovka pred 14 rokmi a 2 m
auta na zlavu kto ma zaujem?a nove:D
ochranca pred 14 rokmi a 2 m
tá stolička čo tam letí v 02,47 čo chcela vyriešiť?:-)
kr3t3nko pred 14 rokmi a 2 m
najlepsie je to v 1:56 ... ak mu zaklopala na okno.. ze ci nepotrebuje nieco :D
washington pred 14 rokmi a 2 m
asi nedostal vyplatu tak si to vinahradil...
firefighter pred 14 rokmi a 2 m
a uz utekaju do pekla.::D :D:D
decay pred 14 rokmi a 2 m
strasne by ma zaujimalo, co za tym bolo, ze im to tam tak ponicil :-D
maco54 pred 14 rokmi a 2 m
no pekne :D
hlawa3 pred 14 rokmi a 2 m
Pri predaji mu povedali, že auto je prakticky nerozbitné a maximálne bezpečné tak skuša, skuša....:-)
ivos pred 14 rokmi a 2 m
Žena ktorá chcela zaparkovať, to je všetko =)
faydewow pred 14 rokmi a 2 m
zaujimalo by ma aky bol dovod...musel byt fakt dobre vytoceny...
spun3r pred 14 rokmi a 2 m
asi má dobrú havarijnú poistku :D
raubbyy pred 14 rokmi a 2 m
a hned je tam miesta dost
jures pred 14 rokmi a 2 m
Jak z veľkej knihy :D
halamadrid1 pred 14 rokmi a 2 m
asi mu zabudli dať reflexnu vestu do auta tak sa nahneval..
kuki pred 14 rokmi a 2 m
I love his style :)