Takto to vyzerá, keď sa robotický humanoid ide najesť do stánku s rýchlym občerstvením.

Humanoid ako ženaAutor: flexio27 742 videní

Tancujúci humanoidAutor: ancore22 345 videní

Robotický hadAutor: seko040827 777 videní

Rýchle a špinavé občerstvenie (USA)Autor: bazmegistan42 845 videní

240-ročný robotAutor: dajsi5 003 videní

Obrí robot Unitree GD01 mení sci-fi na realitu,Autor: loktibrada6 125 videní

12 mačiek vs. robotický vysávačAutor: kardiostimulator33 837 videní

Robot gentlemanAutor: tegernako3961 972 videní

Vrana a hamburgerAutor: hlavotis4 412 videní

Robotický predavač sa zatiaľ neosvedčilAutor: bombarderis6 881 videní

Humanoidný robot tancoval naozaj krásne ...Autor: loktibrada3 056 videní

Da Vinciho chirurgický robotAutor: pelargonium46 895 videní

Robot DiegoAutor: phoenix7 929 videní
matko28 pred 11 rokmi a 4 m
pozor! to je FAKE, to nieje robot
meganaime1987 pred 11 rokmi a 4 m
no neviem same negativne komenty podla mna bohovsky je malo kto vie umelu bytost tak napodobnit
zyzy pred 11 rokmi a 4 m
pride mi ako normalny hlupy clovek :)
qualit1 pred 11 rokmi a 4 m
trtkanoid
xxxmen123 pred 11 rokmi a 4 m
Super ... kde to kupim ??pre syna by som ....xD
bagianatas pred 11 rokmi a 4 m
nooo, výstižné...tak na toto by moje vzdelanie nestačilo...
reason6 pred 11 rokmi a 4 m
tak toto ma pobavilo :D
111memphis pred 11 rokmi a 4 m
Homoticky rumanoid..rasto zitny
vocas pred 11 rokmi a 4 m
oleja mu treba radšej :D však je zaseknutý
cvicenie pred 11 rokmi a 4 m
a keď mu vybije poistky ? kto mu ich naspet nahodí ? :D
strapaty23 pred 11 rokmi a 4 m
Zase nejaká čínska hračka :D
prosvk pred 11 rokmi a 4 m
fake, roboti nejedia :D
alexanderdelarge pred 11 rokmi a 4 m
Nicky Hayden :D
asran pred 11 rokmi a 4 m
fuuuu raz som sa takto na terase vysral a šiel domov ako pan
bosstonmarsden pred 11 rokmi a 4 m
v afrike by mu nejeden uveril ze je z buducnosti....mozno by sa stal aj samanom a 10 rocny smradi by mu dolovali diamanty
jaster12 pred 11 rokmi a 4 m
To je ten týpek z Let s Dance 3D, čo tancoval robodance. Je to maník :D
ku8ec pred 11 rokmi a 4 m
čera som s nim bol vonku. chalan pohodke vela toho nenahovori ale na konci platil všecko :D
teoto pred 11 rokmi a 4 m
fuj, mna deprimuje ten pavuk v strede obrazu, brrr...
rpg7 pred 11 rokmi a 4 m
No povedzte či to ten chlap nehrá perfektne, veď vás tu polku oblbol že je robot :D
asran pred 11 rokmi a 4 m
AkoSaVolaSongPlsgej