Najekonomickejšia odťahovka v Afrike.

Motorové táčkyAutor: pejoke79 578 videní

Za fúrikAutor: tozobor49 316 videní

Budúci inžinierAutor: melampyrum35 989 videní

Extrémne fúrikovanieAutor: kappa74 365 videní

Keď kúpiš fúrik z Hornbachu za €50Autor: scaramanga7 966 videní

Neboj sa, s rozbehom tie táčky do kontajneraAutor: buchnad13 025 videní

Tehly na hlaveAutor: katka98 515 videní

Tlačíš fúrik, tlačíš!?Autor: deflo24 547 videní

Majster logistikyAutor: lenin53 034 videní

Žena vs. fúrikAutor: romales36 905 videní

Žonglovanie s fúrikomAutor: mladyjunak33 508 videní

Ešte tam vysyp ten fúrik, nech sa to roztopí!Autor: tommygun14 331 videní

Letí letí fúrik letíAutor: mladyjunak32 028 videní
kain1 pred 8 rokmi a 10 m
to su ty co stazuju v europe na vsetko a hlavne ze nemaju zeny, klimu a je im horuco :D
danonimo pred 9 rokmi a 7 m
takú káru chcem :D
ebe pred 11 rokmi a 7 m
ebola na úteku :D
bobyjohn pred 11 rokmi a 7 m
kolko bananov to zere na 100km?
hokejista17 pred 11 rokmi a 7 m
to jak ho nalozili na tu karu?? :-)
shoenik pred 11 rokmi a 7 m
Keby toto zaviedli na vychode, hned by klesla nezamestnanost :D
majkljibb pred 11 rokmi a 7 m
chlapi nemaju limit :D
svk1939 pred 11 rokmi a 7 m
presne ako u nás cigáni...
palecpunk pred 11 rokmi a 7 m
sk*rvena sieť a jej pri*ebane reklamy!
obelixus pred 11 rokmi a 7 m
asi dajakeho papalasa vezu :D
smallapple pred 11 rokmi a 7 m
takto sa kradnu káričky
mysiacik37 pred 11 rokmi a 7 m
s kopca by som s tým nechcel ísť :D
zmrzlinar pred 11 rokmi a 7 m
rikša :D
pa3k120 pred 11 rokmi a 7 m
chcem vidieť ako pôjdu z kopca :D
obelixus pred 11 rokmi a 7 m
takeho medveda som mal. najkrajsi mercedes w124 E200.
vlkodlak pred 11 rokmi a 7 m
africký parkovací asistent /ide namontovať na všetky vozidlá do 2 t vyrobené po roku 1988/
lolofic pred 11 rokmi a 7 m
Africký exekútor :)
danpaul pred 11 rokmi a 7 m
ten prvy, keby sa potkol, je po nom... :D
maranello pred 11 rokmi a 7 m
dam vam minusko lebo nejak idete do plusu:))
yamahafz6 pred 11 rokmi a 7 m
2 hodiny ... príchod mínuskovéj mafie zo školy :D