Máte to podobne ? :) Ja aj piatok vstávam ako ponedlok

Vstávanie po 30-tkeAutor: fifik1030 527 videní

Celý váš týždeň (mačacia edícia)Autor: kobrick15 375 videní

Stará škola vs Nová školaAutor: pseudonka7 360 videní

Africké vstávanieAutor: henrich1863 950 videní

A aké cviky cvičíš vo fitku v PIATOK ty?Autor: buchnad14 881 videní

Dobre, že si riť nenatrhol!Autor: zajacit41 866 videní

Zajtra RÁNO (pondelok)Autor: mg11 788 videní

Konečne piatok!Autor: henrich18610 193 videní

Tvoj piatok v 30 sekundáchAutor: konopnik6 573 videní

A pondelok opäť začal tradičneAutor: yannik8 050 videní

Dodo vs. PištaAutor: dodo107 641 videní

Ja, každé ráno v pondelokAutor: katka21 065 videní

Ešte ho nebuď, je málo hodín!Autor: godzilla51 095 videní
kawa636 pred 11 rokmi a 10 m
Tak snaha bola
puska1 pred 11 rokmi a 10 m
čo ja viem? Ani ma to bars nepobavilo...
kopulopulos1 pred 11 rokmi a 10 m
no dobre no