Krátky film o mladom inžinierovi menom Steve, ktorý nemá rád ranné vstávanie. Preto sú jeho rána skôr robotické.

Ešte ho nebuď, je málo hodín!Autor: godzilla51 095 videní

Robotický hadAutor: seko040827 777 videní

Ranné fotkyAutor: tvojdensk10 820 videní

Ranné vtáčatá vs. ja!Autor: vydriduch33 089 videní

Dobre, že si riť nenatrhol!Autor: zajacit41 866 videní

12 mačiek vs. robotický vysávačAutor: kardiostimulator33 837 videní

Robotický predavač sa zatiaľ neosvedčilAutor: bombarderis6 872 videní

Vstávanie po 30-tkeAutor: fifik1030 527 videní

Da Vinciho chirurgický robotAutor: pelargonium46 895 videní

Dobré ráno JožinoAutor: sexyd14bliq15 741 videní

Ranné plašenieAutor: fatrafol23 799 videní

Robotický hadAutor: excellent41 631 videní

Ja, každé ráno v pondelokAutor: katka21 065 videní
eva99999 pred 8 rokmi a 10 m
Asi ho robili medzi opicami.
kornel pred 10 rokmi
mangalica :D
juhanesovic95 pred 10 rokmi
velmi tazko sa mi to dopozeralo aj ked to bolo pekne spracovane
olleaffar pred 10 rokmi
Akože Ospalý Steve ? Ked na konci je ze Slepy Steve ?
ewent333 pred 10 rokmi
Chlpatý je, ako šimpanz :D ...
budick7 pred 10 rokmi
skôr Chlpatý Steve .. čakal som že ho tie roboty oholia od hlavy po päty
klobucnik pred 10 rokmi
surové vajce?
a1 pred 10 rokmi
Ale trenky si neprezliekol ..prasa :D
golding2 pred 10 rokmi
Sveter zabeu :D
leech pred 10 rokmi
ten keby sa nabil statickou eelektrinou musel by vyzerat ako kaktus :D
noots pred 10 rokmi
Vstava rano o siedmej a ešte sa stažuje buzerant :D:D:D
millfox pred 10 rokmi
Tento ma za predkov medvede.
bulldog pred 10 rokmi
ako môže v tomto teple spávať vo svetri
ebe pred 10 rokmi
Kto ešte neznáša naťahovať na mokré nohy ponožky :D
polovnicek650 pred 10 rokmi
Mladý inžinier je velmi chlpatý medved :O
makro pred 10 rokmi
Za to jedno vajicko by som ten stroj vyhodil. Ved to sa ani nenaje clovek.
kyle pred 10 rokmi
Dnes rano o tretej mi prisiel zazvonit sused... To uz kde sme? Som sa tak zlakol ze mi skoro vypadla vrtacka z ruky...
nezbedny pred 10 rokmi
a o akom veku sa to bavime ked mladom?
takpresne pred 10 rokmi
Prečo spí vo svetri? takpresne
danpaul pred 10 rokmi
Nejak dlho tým robotom všetko trvalo.