Priveľa akčných filmov v kombinácii s právomocami urobili z kórejského policajta akčného hrdinu. Kvôli jednej pokute sa nechal ťahať za motorkou kórejskom meste Soul.

Pán policajt, môžem vás zviesť? (Čína)Autor: melampyrum38 809 videní

Ruskí policajti vs. motorkaAutor: benyxxxxx73 044 videní

Kliešť, ako ho vybraťAutor: elektricka37 095 videní

Počul som nejaké buchnutie!Autor: bazmegistan24 901 videní

Američania a kliešťAutor: smerky46 446 videní

Kliešť na vtákoviAutor: tigrica98 783 videní

A na scénu prišiel 4. hráč!Autor: zajacit47 525 videní

Ako s robotníkom fúrik s betónom vybabralAutor: mieschocker58 499 videní

Policajt na motorke Autor: tigrica51 561 videní

Blade & Soul (Trailer)Autor: damokin3 934 videní

Nepríjemný pohľad na niečo, čo ste zrejmeAutor: pepo99416 002 videní

Historická výmena stráži v Južnej Kórey,Autor: artsvk14 190 videní

Nacecaný kliešť (hajzel)Autor: diver3 182 videní
somba pred 12 rokmi
Určite ten na motorke počul o našich policajtoch, ktorí strieľali na diaľnici po študentoch, preto sa bál zastaviť. Vedel, že kórejskí policajti boli u nás na školení.:D
fanatik1121 pred 12 rokmi
to bol asi milenec jeho starej inak by sa vzdal :D
fotocykl pred 12 rokmi
ne a ne ho setřást!!!
magornadruhu pred 12 rokmi
Pekná jaščurka :D
zmrzlinar pred 12 rokmi
a teraz pravdu kto z vas kukal furt na tu jastericu ? :DD
tomas116 pred 12 rokmi
budu priplatki ked ho chiti
kosican96 pred 12 rokmi
ja pozerám na jaštericu už som chcel napísať koment: čo sa čudujete veď je umelá :D
wahenko pred 12 rokmi
kliešť na kolesach :D
ictemi pred 12 rokmi
prémie sú prémie, čo tam po tom, že ho povláčil ako vecheť po meste.....
stoky pred 12 rokmi
chcel vyfasovat nove topanky
janox32 pred 12 rokmi
mu nedal pizzu ??? :D
asterix47 pred 12 rokmi
šak tu je kazde druhe video z LL
meryam pred 12 rokmi
Trochu mimo témy, ale páči sa mi, že keď sa niekto na MV opýta, čo sa stane, keď mu klesne karma na 0, zrazu má pri tom komentári aspoň 20 mínusiek. Proste načo teóriu, praktická ukážka je najlepšia :D
*aha tu... 4+, 4- a karma mi klesla o 3 :D o čom to je ?
sailer pred 12 rokmi
Jaščúrka na okne. :D
wasabi pred 12 rokmi
ten moment ked si uvedomíte, že sa celý čas pozeráte na žltého mloka a vravíte si výstižný popis videa ....
noncez pred 12 rokmi
ondrejiiiiiiii :D prosim prosim ondreji :D
azaziel pred 12 rokmi
je to amatér, ja by som mu dal nohu do kolesa
br23 pred 12 rokmi
tá jašterka :D
krago pred 12 rokmi
dalsi napad pre jackass a spol.
lubocko pred 12 rokmi
on sa držať musel,keby sa pustil,tak ma cestný lišaj