Policajti museli zasiahnuť pri bitke 2 študentov. Počas toho ako policajt držal jedného z nich pod krkom, druhý policajt bleskurýchle uzemnil mladíka, ktorý si dával dole tričko. Video bolo natočené zo školského autobusu.

K.O. tvrdo uzemnil koleguAutor: drakonius20 310 videní

Peso mu ukázal, ako sa buduje rešpekt (UK)Autor: kapitankrumpla15 169 videní

Policajt dostal na držkuAutor: kaslemkarmu21 691 videní

Ako prišiel na scénu, tak aj zmizolAutor: tegernako3961 963 videní

Policajt vs. kriminálnikAutor: whiskey48 870 videní

Policajt a lá RobokopAutor: witner43 775 videní

Blokáda MédiíAutor: dz3ma6 475 videní

Bitka Policajta z opilcomAutor: petro18811 095 videní

Policajt vs.zadržanýAutor: whiskey46 426 videní

Muž s nožom a policajtAutor: buchnad97 354 videní

Policajt so špeciálnym výcvikom.Autor: marabu6 215 videní

Čínsky policajt v akciiAutor: golfoo144 489 videní

Policajt natrafil na nesprávnehoAutor: whiskey47 926 videní
richmond93 pred 8 rokmi
ale triko dal dole .D
rawspen pred 8 rokmi
zaujimavy štat že školsky autobus :D
angelko79 pred 8 rokmi
Návnada a následne odchytenie opice. O mesiac prvé vystúpenie na hrazde v UPS Florence ADMAX (väznica) :D
24andy24 pred 8 rokmi
ked si nigga dava dole triko, shit is about to get real!
rom pred 8 rokmi
Policajt sa zahral na negromancera
kuboy pred 8 rokmi
negr plachtil styri metre :D
brattvojejsestry pred 8 rokmi
Ako keď som sa s frajerkou nevidel dva týždne :D
mmm88 pred 8 rokmi
vedel ze pride pad, tak si chcel dat dole tricko aby mamka prat nemusela.. ale policajt je nedockavy
elvistosomja pred 8 rokmi
Kolegovia ho volajú inšpektor ragbíčko :D
serwerito pred 8 rokmi
Taketo pravomoci by mohli mať aj u nas policajti, kazdy by potom aspon pitchu držal
2chevrolet2 pred 8 rokmi
Uzemnil ho jak hromozvod blesk :D :D :D
korke pred 8 rokmi
co tak vrieskaju ti negropaviani?
fauszwei pred 8 rokmi
Akoze nechapem preco vzdy davaju dole tricka? Prosim vas vysvetlite mi to niekto normalne nie blbostou :DD..co im je pri bitke teplo? :D
malina11 pred 8 rokmi
ja by som nemohla byt policajt, sak ja by som bola fest pomaly mampicista :D makaci no :)
cartmanncartmann pred 8 rokmi
opice vonku opice dnuka
voices pred 8 rokmi
Ludia sa m pytaju preco som rasista, no a toto je jeden z tych tisic dovodov
ciganzosady pred 8 rokmi
Vždy sa mi krásne spríjemní deň ked čierny padá k zemi :) !!!!!
veny232 pred 8 rokmi
Chudák si ani nemůže stěžovat na rasismus :D
deemon pred 8 rokmi
USA hlavu o beton a kóma :D
chalan999 pred 8 rokmi
I AM UNDERTAKER :D