Tento kôň sa nevedel aklimatizovať na konskej farme v Izraeli a ľudí nemal v obľube. Matka sa rozhodla dať do ohrady svojho postihnutého syna. Sledovala ich reakcie a vzájomné správanie. Najväčším prekvapením bolo, že kôň bol voči dieťaťu úplne pokojný a priateľský.

Univerzálny vojak v radoch ISISAutor: uschiglas50 374 videní

No a teraz palacinku otoč!Autor: godzilla26 791 videní

Kulturista s downovým syndrómom na súťažiAutor: tigrica66 671 videní

Netradičný punk z FínskaAutor: paruman30 082 videní

Starý somár sral koňa, ktorého nepoznal!Autor: uhorkac7 273 videní

Neser koňa, ktorého nepoznáš!Autor: tigrica56 431 videní

Krotenie divokého koňaAutor: erikpa15 481 videní

Nesnaž sa skrotiť koňa, ktorého nepoznášAutor: godzilla23 475 videní

Kopať koňa? To je veľmi zlý nápad!Autor: kobrick18 070 videní

Superhrdina s dobrým srdcomAutor: v4v98 977 videní

Gaučo domachrovalAutor: demonoid31 597 videní

Brazílčan má doma koňa, ktorý sa vie jašiťAutor: lezak60015 364 videní

Nestoj pri cudzom koňovi, ktorého nepoznášAutor: yannik15 080 videní
egreees pred 8 rokmi a 7 m
Kon nema rad ludi, za to ma hrivu vycesanu jak zlatovlaska vaginu. Asi mu ju cesal ten postihnuty chlapec.
mato335 pred 12 rokmi
najlepsia terapia pre postihnutych...
111memphis pred 12 rokmi
nic zvlastne nevidim na tom...kazdopadne by to menilo situaciu ak by to dieta nemalo rado ludi a dali k nemu do ohrady postihnuteho kona
mumakxxx pred 12 rokmi
To video by bolo neskutocne nudne aj bez spomalenia
hells pred 12 rokmi
krásavec, pripomina mi kona z red dead redemption
m5rk pred 12 rokmi
Co chceš, Maruško? Já si chci pohladit toho koňa... Toho si nehlaď, to je sviňa arabská!
mathias89 pred 12 rokmi
ludi nema rad takze kameraman bol druhy kon... :D
jotrix pred 12 rokmi
vsimnite si ako sa kon pozrie najprv jednym a potom druhym okom...ak tak urobi znamena ze vam doveruje a neberie vas ako nebezpecenstvo.
slof2 pred 12 rokmi
vie niekto čo je to za rasu ten kon ??
vylizmi pred 12 rokmi
otázka je čo je to za mater ked dá svoje dieťa ku konovi čo nemá rád ľudí :) skôr je to moták aby ľudia pozreli video :)
matuliq pred 12 rokmi
krásne video :) a krásny dôkaz toho čo kôň dokáže pre človeka robiť... aj ked tento v laske ludí nemal ale cíti a vníma to dieťa... keby chcel jedným pohybom mu ublíži...ale on stál ako prikovaný bez pohnutia len aby sa malemu nič nestalo :)
mamsvojnazor pred 12 rokmi
A okrem toho postihnutí ludia iba zatažuju spoločnosť.
Postihnute detičky by sa mali zo zákona utratiť. Prirodzeny vyber na zachovanie zdravej populacie.
mamsvojnazor pred 12 rokmi
A nemalo to byt nahodou tak ,že matka sa chcela zbavit postihnuteho dietata ??? Chcela to urobit elegantne využit na to kona ktory neznaša ludi......
sisa1991 pred 12 rokmi
Nádherný kôň :)
miki33 pred 12 rokmi
Toho chlapca by som zobral na aute do lesa a vypustil ho do prirody kam patri :D
arb1nd3r pred 12 rokmi
Keď budete niekedy pri koňoch a budete ich chcieť pohladiť alebo čo, dajte si pozor, keď začne dávať uši dozadu, je to zlé znamenie a mohol by vám aj ublížiť...Ja len, ak by ste nevedeli....
easton257 pred 12 rokmi
pekna haflinga :)
ku8ec pred 12 rokmi
k chlapčekovi sa spraval priatelsky ale vidim že kameramana tiež napadol brutalne
bodie69 pred 12 rokmi
nechcem kaziť iluzie citlivým dušiam,ale ak toto bol kôň,ktorý nemá rád ludí..tak ja som Robert Rosenberg../+-20cm/
tojevprdeli pred 12 rokmi
musel som vypnúť tú hroznú hudbu... :-/